Skocz do zawartości

Audi S5


piechur

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 66
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Model bardzo fajny i dopracowany, a czy twój to już twoja sprawa. Czekamy na wnętrze i jakieś ładne renderki.

 

 

p.s. kojarzę nick "piechur" z czasów kiedy to jako szczyl bawiłem się na różnych forach w VirtualnyTuning. Czy ten piechur to ten o którym myślę, czy jakiś nowy? Bo jeśli to ten o którym myślę to kradzieży by się nie dopuścił. Pozdro pińcet

Edytowane przez woody
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż mnie brzuch boli ze śmiechu, gdy czytam ten temat xD Ale wy zazdrośni jesteście...

 

Oczywiście nie mam zamiaru rozwodzić się nad tym, czy ten model jest jego, czy nie. Jednak zauważcie, że on ani razu nie powiedział wyraźnie, ile siedział nad tym modelem i czy/ile razy zaczynał go od nowa. ;) Zdarzają się osoby, które 3D chłoną niemal błyskawicznie i po miesiącu trzaskają prace, jakich inni po pół roku (a nawet i 3 latach, jak w moim przypadku :P) zrobić nie potrafią. No ale z tym już trzeba się urodzić, niestety...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt tez nie wziął pod uwagę, że to może być jego pierwsze auto, co nie znaczy, że nigdy nie robił jakiegoś budynku. Poza tym właśnie... ja nie widzę nic dziwnego w tym, że nawet przy pierwszym modelu może wyjść taki efekt, ktos może przecież siedzieć i dłubać, aż osiągnie zadowalający efekt, a nie np. w momencie jak mu nie wychodzi reflektor to bierze się za inną część...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to moze pierwszy samochod, ale nie pierwszy model... I tu nie chodzi o moją zazdrość (choć wstyd się przyznać, jest przeogromna:D), tylko o realny proces uczenia się. Nie można przeskoczyć pewnych etapów, ponieważ nikt jeszcze nie urodził się z cd programu 3ds max:P ale posądzanie o kradziez jest nieco pochopne i bezpodstawne. Piechur - świetny model, ale zrzut ekranu i pokazanie procesu powstawania nic nie kosztuje;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piechur mogles nie wrzucać tego twojego "pierwszego modelu" jako zielonego czegoś, bo tylko podburzyłeś ludzi którzy naprawdę się męczą nad swoimi modelami i wiedzą że takie rzeczy to tylko w erze :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh... ostatnio bardzo często można być świadkiem sytuacji że jak nowa osoba zrobi dobry model to zaraz pojawiają się głosy zwątpienia co do autentyczności... ja ze swojej strony pogratuluję modelu, a żeby rozwiać wszystkie domysły to piechur - mógłbyś pokazać screeny z etapów modelowania tak jak wielu o to prosiło... nikt Cie nie prosi o wrzucenie gotowego modelu.... to chyba nie jest jakiś duży problem? nic nie tracisz a możesz tylko udowodnić wszystkim niedowiarkom swoje umiejętności! pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh a dlaczego miałby udowadniać że to jego robota?

co sie stało z "innocent until proven guilty"?

Jak sam zrobił to chwała. Jak nie sam to trudno, mi to raczej snu z powiek nie spędzi. Co to właściwie za różnica. A żądanie dowodu w postaci etapów i renderu z logiem max3d to też żart. Model auta jest tylko troche trudniej ściągnąć niż czyjeś rendery więc niby czego miałoby to dowodzić?

Jeśli koniecznie checie wiedzieć czy to jego dzieło to poczekajcie na następne prace albo przynajmniej na finał tej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tylko od siebie tyle, ze dobrych kilka lat temu, kiedy bawilem sie w VT (czyli tuning w photoshopie) Piechur byl jednym z najlepszych. I jesli teraz sie wzial za 3D to w nastepnym modelu bedzie drobinki lakieru modelowal xD

Pozdrowienia Piechur i walcz w 3d !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, hmmm, Na uznanie i wizerunek, pracuje sie latami. to nie jest wystawienie jednego modelu czy sceny niewiadomo skad. Tylko w ciaglym procesie odkrywania swoich prac, forumowicze, jak i goscie sa wstanie wyrobic sobie zdanie o danym autorze. Mamy tu wielu utalentowanych forumowiczow i za wielu dalbym sobie reke odciac, ze nie troluja na kradzionych modelach.

W tym wypadku nie wiem, czy to wlasny czy nie, jesli tak to nalezy sie uznanie.

jesli nie, to mamy kolejny przypadek dziecka z ADHD, ktore bez podjary nie wytrzymuje nawet 15min, takie przypadki tez byly na tym forum. hehehe bywaly nawet sytuacje ze sam oryginalny Autor odwiedzal watek z swoim modelem kupionym czy ukradzionym z turbosquidow. hehehe zabawna sytuajca. widziec jak ktos sie chwali twoim modelem.: ]

Tak czy inaczej, nikt nie ma dowodow. wiec nalezy domniemywac ze ten autor jest tym oryginalnym, hehehe choc skrytosc autora i "gumka" wywiera pietno: ]

zycze powodzenia i chetnie zobacze kolejne spektakularne modele/sceny w wykonaniu tego autora. wtedy nikt nie bedzie mial watpliwosci: ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności