Skocz do zawartości

Blender 2.49b export pliku .lwo problem z texturami


Arth95

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Chciałem się pobawić animacjami, a że jestem człowiekiem z natury leniwym to wykorzystałem fakt że ostatnio sporo czytałem o machinimie, ale do rzeczy:

Pobrałem programik WoWmodelviewer zrobiłem postać i exportowałem to formatu .lwo powstały 3 foldery jeden z texturami, jeden z plikiem .lwo i jeden z .lws. Importowałem w blenderze pliczek .lwo, textury i wszystko inne wczytało się automatycznie wystarczyło zmienić tryb widoku na widok z texturami i gotowe...na pozór. Bezpośrednio w blenderze wszystkie textury są okey, ale kiedy wcisnąłem f12 żeby zrenderować to nie do końca jest tak jak chciałem...naramienniki, łuk i hełm są jakieś takie dziwne, mają takie mrówki (nie do końca wiedziałem jak to nazwać), ale tułów jest okey. W blenderze bawię się tak przejściowo, spowodowane jest to że miałem słabego kompa, na razie siedzę na laptopie, ale niedługo sobie kupuje nowego (czekam już rok na tego kompa) i wiem że nauka każdego jednego programu graficznego trwa miesiące, więc wy się znacie lepiej ...ale mam zamiar się już zając tym na dobre, tylko czekam na kompa ;p

Dołączam renderek (jest to model z gry i dlatego wygląda jak wygląda).

Bardzo proszę o pomoc.

Z góry dziękuje.

 

http://img59.imageshack.us/img59/1179/staria.jpg

PS. Wstawiłem link bo jak widzę forum automatycznie nie pomniejsza obrazków, a nie chce mi się wrzucać jeszcze raz tego samego, jak powiedziałem jestem leniwy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności