Skocz do zawartości

Scena 2d: Komiks \"PTASZNIK\" (B&W)


Rekomendowane odpowiedzi

To idzie do magazynu...komiks bez zadnych fajerwerkow tylko lapa i cienkopisy

scenariusz i rys moje ... musicie to jakos przezyc;)

strona-1

http://skynet.topexpert.pl/leru/nj/p11.jpg

strona-2

http://skynet.topexpert.pl/leru/nj/p22.jpg

strona-3

http://skynet.topexpert.pl/leru/nj/p33.jpg

strona-4

http://skynet.topexpert.pl/leru/nj/p44.jpg

...........................................................

jak to sie bedzie wczytywalo to bedzie milo

pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Godzinny limit transferu dla konta littleninja.w.interia.pl umieszczonego na serwerze MIASTO WWW został przekroczony.

 

Godzinny limit transferu dla kont bezpłatnych, zlokalizowanych na serwerze MIASTO WWW wynosi 1,5 MB. W związku z jego przekroczeniem, konto o nazwie littleninja.w.interia.pl zostało czasowo zablokowane. Zostanie ono ponownie automatycznie odblokowane począwszy od następnej godziny. Zapraszamy do ponownego odwiedzenia tej strony w późniejszym czasie.

 

Jeśli jesteś właścicielem tej strony i chcesz znacznie powiększyć godzinny limit transferu do 7,0 MB, możesz w każdej chwili dokonać ulepszenia tego konta. Zachowując ten sam dobry adres oraz dotychczasowe ustawienia, otrzymasz znacznie większą pojemność (25 MB), atrakcyjny transfer 2,5 GB/m-c, a do tego brak okienka reklamowego pop-up.

 

Ulepsz swoje konto i wejdź w nowy wymiar MIASTO WWW EXTRA - zanim założysz sprawdź szczegóły oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się. Lubię takie czarno białe, proste i surowe rysunki. Pasują do historii, która również jest niczego sobie.

 

A teraz minusy. Nie znam się na tym więc się będę czepiać.

Pierwszy obrazek i od razu co mi się rzuciło w oczy to ten budynek po prawej stronie. Jest jakoś nienaturalnie wygięty.

I druga sprawa. Nie pasują mi niektóre pozy postaci. Są zbyt \"teatralne\", nienaturalne. Np. ta w której główny bohater wychodzi przez właz na dach budynku i zaraz w następnym ujęciu z dziwnie wykrzywioną i napiętą ręką. Ogólnie jest w ruchach tej postaci strasznie dużo jakiejś przesadnej determinacji i napięcia (nie wiem jak to nazwać).

 

To tyle :).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzx chlopaki

batou co do budynku moze masz racje ale robilem calosc na czuja ... bez zadnego wykreslania...chyba chodzi ci o ten bubynek przy dymku jesli tak to jest wiezowiec z 3 scianami i co do perspektywy, tu moze nie kazdy, ale kilka budynkow ma wlasna perspektywe znaczy jak masz rzuty budynkow musisz przyjac ze nie wszsystkie ulice sa pod katem prostym wiec sa na swoj sposob poskrecane ... horyzont powinien (taa powinien;P) sie zgadzac

co do poz bohatera, lubie taki patos(teatralizacje) ona nadaje troche inny charakter tym opowiastkom

no ale nie kazdemu musi sie podobac;)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do poz bohatera, lubie taki patos(teatralizacje) ona nadaje troche inny charakter tym opowiastkom no ale nie kazdemu musi sie podobac;)

 

Nie zrozum mnie źle. Ja też lubię czasami taki styl, ale akurat w tych 2 przypadkach (i jeszcze w jednym) moim zdaniem lekko przegiąłeś. Ale to tylko moje zdanie.

Sam jak rysuję postacie to w takich właśnie lekko \"nadętych\" pozach. Z tymże moje rysunki są o te kilka klas gorsze :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spox niczym sie nie przejmuj, im bardziej ktos otwarcie o czyms mowi tym bardziej go cenie...

ps. co do kolesia ktory wychodzi, mam ideologie...jest tak wyciagniety bo chwyta swiatlo i smrod ptaszkowego jestestwa

z reszta moge sie zgodzic ;P

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kadry to Twoja specjalnosc, widac, ze sporo serca wkladasz w osiagniecie pozadanego efektu. Co do klimatu to niezle sie z Krisem_R i jego animka zgraliscie.

 

W dialogach troche mi nie pasuje zwrot \"taaa..(..)\" (2 strona, 7 obrazek). Cala historia ma uniwersalne przeslanie, ale zeby stala sie autentyczna trzeba ja umiejscowic w jakos zakreslonym swiecie. W tym wypadku to futurystyczne miasto, a zwrot typu \"taaa\" (w pismie) to jakas aktualna zalecialosc z gg, forum itp.. Tak wiec \"taaa\" nieco wyrwalo mnie z historii, stad reklamacja ;)

 

Ogolnie dialogi moglyby byc miejscami bardziej dopracowane, odstaja nieco od rysunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jakbyscie zobaczyli moje pierwsze komiksy poczulibyscie roznice ;P...ale ze braki sa, to jasne...

leander-tez nad tym \"taa\"sie zastanawialem i chyba je rzeczywiscie wytne...a co do animki krisa- to moze przez to, ze w tym samym miescie siedzimy;), bo na scenariusz wpadlem po rozmowie z pijaczyna ktory stawal na starym rynku i autentycznie mial okruszki na rekach, przybieral poze chrystusowa i czekal na golebie ;)

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności