Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Nissan 350 Z


Pilot

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 138
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Skilo powiedz moze cos więcej?? :] Teraz szuakm bęłdów i poprawiam stare. nie zameiszczam narazie renderów. Jak zrobie troche więcej to zamieszcze. Czyli do soboty cos powinno byc :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym etapie modelowania auta powinieneś wiedzieć, że im bliżej siebie są 2 vertexy, tym ostrzejsze przejście między nimi po nałożeniu meshsmootha:) Nie chce mi się na rysunku zaznaczac, ale powiem tylko tyle, że tak gdzie maja być ostre rogi muszą być blisko siebie 2, a najlepiej 3 wierzchołki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jak dawno mnei tutaj nie było. Przez ten czas to miałem tylko okazje troche jeszcze doprawić siatke i dorobic dach który ogolnie wymaga remontu. Tył auta jak widać zostałsakowany z jednego powodu - byl keipski i zrobie nowy. Prosze o kementarze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiatm.

Na początek żuciła mi się szpara przy przednim słupku.

Co do góry (dachu) to nie jest on kiepski ale troche brakuje mu żeby był b. dobry tzn na tym rendzie widać kanciaste załamania co wygląda okropnie.

Natomiast co do reszty to powiem jedno: cool :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie bardzo ładny model czooję:P

Na moje oko tam masz źle poukładane vertexy:

 

1. Zaznaczony strałką Vertex odstaje bardziej w bok od pozostałych, leżących rzekomo w tej samej linii;

2. Tutaj nie ma jadnakowych odległości między vertexami (środkowy jest znacznie bliżej lewego), dlatego nadkole zamiast mieć kształt kawałka wyciętego ze sfery, jast spłaszczone

 

i tym sposobem chyba się utworzył taki babol:] Ale mogę się mylić oczywiście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem jak wczesniej mówiłem robić tył od nowa. I narazie lepiej wygląda niż popzredni (bardiez kanciasta dziura na rajestracje bez użycia dodatkowych EDGÓW). Tylko nie wime czy nie zrobielm troche za wysokiego :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze mało kto odwiedza mój temat :/ mniejsza z tym. Zrobiem juz parwei cały tył. Musze zrobić jeszcze rowek w okolicah nadkola no i pzrerobić troche siatke, pozbyc sie niepoptyzrebnych edgó itd. Zamieszcam najswieższy render.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności