Skocz do zawartości

Ile kosztuje wizualizacja ??


Swietlik

Rekomendowane odpowiedzi

Pewien pacjent dostał zlecenie na wizualizację kiosków (potem mebli i hal produkcyjnych). Ja mam mu pomagać i moim zadaniem jest zastanowić się ile chciałbym zarobić za taki kiosk, czy to ma być od sztuki czy od kilku itp.

Ja tam nawet niewiem ile mam mu krzyknąć, te kioski pracochłonne nie są, ale to jednak jest wizualizacja.

I teraz niewiem ile mam z niego zdzierać :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Chyba najprosciej liczyc od godziny. Pomysl ile moglbys brac za godzine, ile zajmie Ci zrobienie takiego kiosku i bedziesz mial odpowiedz. Najwyzej jakos to skoryguj, pomysl czy klient bogaty, czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie - ponizej 300 raczej nie warto wchodzic, ostatnio liczylem gosciowi 20zl / godzine, ale skubaniec bardzo inteligentnie sie targowal - zeszlo do 16zl/h ;) ale mnie to rowniez zadowalalo... Za to vizka podobala sie jakiemus wybitnemu profesorowi szpitala i gosc łapnął zlecenie - satysfakcja jest rownie wazna!

 

Wiesz nawet jesli cos nie jest pracochlonne to zawsze jest kwestia blokady komputera na czas renderingu (bo przeciez w tym czasie moglbys robic cos dla innego klienta?!) - tutaj zwykle klient nieco sie zastanowi zanim

palnie abstrakcyjnie smieszna kwote - no chyba ze jest wyjatkowym palantem - z takimi to nie wspolpracuje :)

 

Niestety nie powiem Ci dokladnie ile moglbys wziac - po prostu mam swoj cennik w glowie -> widze co jest do zrobienia i jestem w stanie powiedziec ile...

 

Wiec powodzenia!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe no dobra za godzine nie moge mu liczyć bo to jest taka współpraca że ja se siedze w domku a on zgarnia pewnie większosć więc 300 mu chyba nie rzuce i zaczne od 200, wkońcu zrobienie takiego kiosku nie zajmie mi więcej jak 2 godziny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności