Skocz do zawartości

wrzecionek

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegoś czasu modeluje mustanga z 1967 roku. Od razu zaznaczam ze nie jest to w 100 % Eleanor tylko moja wizja tego samochodu. Obecnie pracuje nad silnikiem który w znacznej mierze jest moją radosna twórczością wiec jeżeli coś jest z nim nie tak z chęcią wysłucham rad od fachowców. Wszelkie komentarze mile widziane.

01

75806401.jpg

 

02

73488478.png

 

03

cos1yi.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No no! Jest bardzo ładnie od strony technicznej i bardzo ładnie przedstawione- przy okazji. Od strony mechanicznej Ci nie podpowiem dużo ale na pewno w sieci są referencje. Wygląda mi na to, że tylny pas się nie zgadza. Po za tym, nadkola są definitywnie za małe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle razy próbowałem zrobić auto w Maxie i nigdy, NIGDY, powtórze się, ale co tam nigdy nie udało mi się zrobić czegokolwiek co by mnie zadowalało. To niewyobrażalnie trudne... :(

Tyle moich żali, więc tymbardziej pękam z zazdrości, kiedy ktoś modeluje auta z dziecinną łątwością.

 

To jest zasadą, że im większy detal tym bardziej realistycznie wyjdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koła faktycznie mogą byc troche za małe sprawdze to gdy bede miał chwilke czasu. Te niezgodnosci wynikaja z faktu ze oryginalne elementy poprostu mi sie nie podobały wiec troche je przerobiłem.

santo - ja nadal nie jestem zadowolny z efektu zdaje sobie sprawe ze mozna jeszcze dużo poprawic. Nie powiedziałbym ze jest to zasada ale wydaje mi sie że detal na pewnym poziome pomaga w uzyskaniu realizmu trzeba jednak pamietac by z nim nie przesadzic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności