Skocz do zawartości

PhysX dla 3DS Max


Gość PawelNDG

Rekomendowane odpowiedzi

Gość PawelNDG

Witam, poszukuje plugina PhysX od nividia dla 3DS Max 2010. Wszystko pięknie przeszukałem w interncie ale a stronie PhysX nie ma tego co potrzebuje. Zarejestrowałem się i czekam niecierpliwie juz ponad tydzień na e-mail od nich. Podałem prawdziwe dane i tak nic. Czy ktoś ma instalacje tego plugin-u? Lub gdzie można pobrać paczkę z pluginami w której był physX. Prosze mnie nie nazywac leniem bo ponad tydzień szukam tego i znaleźć nie mogę. Może koledzy specjaliści mi pomogą?

 

Pozdrawiam, Pawel z NDG :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

aby nie zakładać nowego tematu...

 

Czy ktoś może zna adres stronki z której mógłbym pobrać pluginek physx dla maxa 2009 32 b ? Szukam i szukam i jakoś wygoglować nie mogę :/

 

Byłbym wdzięczny za pomoc.

Edytowane przez Setesh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamieściłem wyżej link - jest to do maxa 2009, 2010 i chyba do 2011. Ale powiem, że rewelacji nie ma. Nie mam w ogóle wszystkich opcji jak na filmie pokazowym. Jak dla mnie rewelacji nie ma... Fajnie by było gdyby były opcje. A tak to powróciłem do mojej amatorskiej zabawy reactorem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PawelNDG na "twojej stronie linki mi nie działają, byłem tam juz :),

La R na wpisanie w google hasła physx sam wpadłem, ale jakoś nie widzę jakiegoś konkretnego linka, może przeoczyłem ale paczam i nie widzę ;D

 

Plik ze stronki plugins de (czy jakos tak) niestety mi nie działa, tak jak i kilka innych :/

 

Dlatego też pytałem czy ktoś ma jakąś stronkę, może żle sie wyraziłem, czy ktoś ma jakąś stronkę z DZIAŁAJĄCYM linkiem do physx'a ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kurde mol, ja chyba naprawdę mam jakieś inne "google" chyba.

Setesh u mnie pierwszy link to jest to: http://developer.nvidia.com/object/physx_dcc_plugins.html,

a tam po zalogowaniu można sobie pobrać.

 

Downloads

 

The plug-ins are freely available through our developer support website. You need an account to download the self-contained plug-in installers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PawelNDG może nie masz wszystkich opcji bo:

This great progress comes at a slight cost, however. Some PhysX features available in the previous plug-in are not (yet) exposed on the new version. Fluids, cloth, force fields, and soft bodies are not supported with this release. As demanded and deemed important, we will be adding features and improving the plug-in for the next releases. (Look in particular for the inclusion of awesome APEX Clothing in an upcoming release.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności