Skocz do zawartości

Chc 27. "Rytuał" Elvans


Elvans

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Swietnie sie zapowiada! Wydaje mi sie tylko ze zwiekszenie kontrastu na lapie nie bylo dobra decyzja, bo w pierwszejpierwszej wrzucie miales ladnie zhierarchizowane plany, teraz sie to jakby troche pogubilo, ale to zalezy tez od tego jak dalej pociagniesz. Zrob cos z kompozycja, bo teraz pazury stykaja sie z krawedzia obrazka, ja bym w ogole na Twoim miejscu pokombinowal z tym dopoki nie jest za pozno i poodbijal lape, sprobowal z innym jej ustawieniem, skala kolesia - nawet tak dla zabawy. Bo wydaje mi sie ze perspektywa w ktorej namalowales kolesia idealnie sprawdzilaby sie w kompozycji pionowej, z monumentaaalną lapą (moze to o czym mysle to taki ograny schemat, ale sam sie narzuca) :> Nawet jesli nie chcesz w nia ingerowac tak radykalnie, to mysle ze przynajmniej troche gory dobrze by zrobilo obrazkowi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem duzo fajniej ustawione teraz, ale szkoda ze nikt inny sie nie wypowiada, bo sie czuje strasznie przytloczony odpowiedzialnoscia za to co pisze ;P Np. co do tego kontrastu na lapie to teraz juz nie jestem przekonany czy dobrze Ci doradzilem, w takiej konwencji jak przyjales w wersji 1 z ostatniego posta to chyba faktycznie fajniej by bylo zrobic juz wszystko tak zerojedynkowo (czarny:nieczarny), bo przy takim ustawieniu elementow obrazka ta lapa juz by sie tak niepotrzebie nie wybijala na pierwszy plan a stylistycznie by to bylo bardziej spojne. Wybor nalezy do Ciebie ;P No i moge jeszcze napisac ze mi sie jednak duzo bardziej podoba wersja 1 niz 2 i 3, bo na niej lapa jest bardziej lekka i stylowa, jak chcesz ją poprawić to raczej anatomie delikatnie zmien, bo graba jest niewatpliwie humanoidalna, ale proporcje miedzy paluchami wydaja sie troche nienaturalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o, bardzo ciekawie.

 

popracuj jeszcze nad kompozycją.

 

W pierwszym poście była zła, bo każdy tam grał swoje skrzypce.

 

Pionowa o wiele lepsza, ale...

 

Musisz popracować nad "tempem obrazka" w ułożeniu ręki do góry wzrok idzie z dołu do góry i nie ma już po co wracać na dół.

 

W drugim obrazku oko idzie do ręki która jest w ruchu i spierdziela za ekran i "se nie wrati"

 

Pomiędzy postacią na pierwszym planie a ręką na drugim nie ma interakcji. Proponuje Ci zmienić ułożenie ręki, aby sprawiała wrażenie, że chce pochwycić postać na pierwszym planie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyciemnij pierwszy plan a rozjasnij drugi- to automatycznie rozbije ci pracke na pierwszy i drugi plan. Podoba mi sie dynamika 3 obrazka, moze warto pokobinowac dalej i przekrzywic kadr, w sensie linia horyzontu byłaby wtedy pod skosem, a sam obrazek bardziej horyzontalny a nie wertykalny. Albo zachowac tą wertykalnosc i nadac troche dynamizmu dla chlopa i calego pierwszego planu. Tak czy siak idzie w dobrym kierunku, fajny 'marvelowski' klimat sie tworzy;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po tym co pokazał ortheza troche się zniechęciłem i załamałem ale postanowiłem że dociągne do końca. Do głowy przyszła mi jeszcze wizja takiej łapki a kolesiowi ręke postaram się wyciągnać może też coś z tego wyjdzie.

 

ccjpg_sxnerh.jpg

ccc_sxnwnn.jpg

Edytowane przez Elvans
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie jest jak najbardziej ok, wolałabym jednak poprzednią, bardziej agresywną i szponiasta łapę.

 

co do kompozycji to najbardziej mi pasowała ta w trzecim poście - zwłaszcza w połączeniu z bardzo dynamiczną postacią.

 

tak czy inaczej, trzymam kciuki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności