Skocz do zawartości

Postac 2D: Toad Morton


Gość _Kreska_

Rekomendowane odpowiedzi

Gość _Kreska_

Witam,

Zainspirowany tematem bitwy 2d postanowilem maznąc niejakiego Toada Mortona zwanego Czarnym Mortonem. Jest to postac z ksiazki Nicka Cava pt. Gdy Oślica ujrzała Anioła. W bitwie jakoś nie bardzo miałem ochote (i odwage) startować dlatego zamieszczam prace w WIPie. Ciekaw jestem Waszej opini na jej temat. Zdaje sobie sprawe ze anatmia (o ile mozna tu mówic o anatomi:)) siada zupełnie, oć choćby ta ręka bez dłoni za to z dziwnymi palcami:). Co do samej postaci to niewiele jest o niej w książce, jakieś 2 strony. Toad pochodził z klanu Mortonów z którego to został wyrzucony po tym jak został przyłapany na jedzeniu nogi psa. Dalsze jego losy są jeszcze bardziej \"czarne\" i niezbyt \"przyjemne\". Właśnie motyw z nogą przedstawiłem w pracy. To by bylo na tyle, zapraszam do komentowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Hej ;)> Na poczatek przyczepie sie do kilku rzeczy ;P

-ja na twoim miejscu popracowalbym nad konturem - czesto prowadzi to u ciebie do romycia sceny i niezbyt milego efektu koncowego - linia glowy, mimika twarzy, dlon, tlo

- przypatrz sie anatomii zwierzat i ludzi (starych schorowanych osob, zdjecia z prosektorium) majac na uwadze dziasla i zeby - tu jest jeszcze troche do zrobienia

- prawe oko z tego co mi sie wydaje powinno byc jedynie oswietlone metnym odbiciem z dloni (co najwyzej lekko je odbijac - teraz iluminuje); przycieniuj prawe - ono tez wydaje sie zbyt jasne

- bardzo ladny wyszedl ci podkoszulek - tu rzeczywiscie uklony :)

- dobrze ci wychodzi oswietlenie sceny - to plus barwy wplywa na niezly klimat pracy

 

To chyba tyle. Czekam na postepy w pracy. I jeszcze jedno - moglbys napisac kilka slow nt. technik jakich uzywasz (podkoszulek szczegolnie :) pozdrawiam rzuq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Linki z sieci wiec za zywotnosc nie odpowiadam ale mam nadzieje ze sie przydadza.

 

Przedostatnie wydaja sie chyba najbardziej \"interesujace\" ;)>

 

pozdrawiam

rzuq

 

 

dyscomp1.jpg

 

 

dyscomp2.jpg

 

 

dysprep.jpg

 

 

 

dysfront.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Kreska_

no jak rany, coś okropnego. Dzieki za fajny material i konstruktywny komentarz Rzuq. Postaram sie ząbki poprawic (jak i całą reszte) z tym ze ząbki i tak musza byc troche \"inne\" gdyz w ksiazce Morton spiłowane miał w kształt kłów wszystkie. Jesli chodzi o podkoszulek to sprawa jest prosta, najpierw rysunek, gładki, zwykly brush z fotka. Potem na to wszystko texturka carpttan z maxa (lekko poprawiony, powielony itepe) z trybem linear burn i 50% kryciem, pozniej na to jakas texturka metalu:), z llekkim kryciem no i kolejny metal imitujacy zabrudzenia z trybem overlay (tez lekko zmodyfikowany).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pytaj skad to mam. Dzialaj bracie ;)

Ja ide spac bo bezsennosc wreszcie sie konczy a 27 h bez snu powoduje ze robie sie otepialy.

 

pozdrawiam

rzuq

 

ps. nie - te obrazki nie sa powodem mojej bezsennosci ... ;)>

 

 

teeth.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności