Skocz do zawartości

Równouprawnienie na plakacie – otwarty konkurs


Gość Zuzanna_FKS

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zuzanna_FKS

Zapomnij o propagandzie!

 

Zawalcz o równouprawnienie na rynku pracy.

 

Ruszył konkurs na plakat dotyczący problematyki równości szans kobiet i mężczyzn na rynku pracy, skierowany do amatorów, profesjonalnych grafików i twórców reklamy. Do wygrania profesjonalny aparat fotograficzny Canon EOS 500D + 18-135 mm IS. Oprócz walorów estetycznych będzie się liczyć koncepcja pracy. Zwycięska kreacja będzie ponadto promowana w Internecie w liczbie 100 tys. odsłon. Zgłoszenia przyjmujemy do 31 października, ogłoszenie wyników nastąpi 15 listopada. Wsparciem merytorycznym dla uczestników jest cykl wykładów specjalistów ze świata socjologii, marketingu i reklamy zamieszczonych na portalu kampaniespoleczne.pl w dziale WIEDZA. Organizatorem konkursu jest Fundacja Komunikacji Społecznej.Projekt realizowany w ramach Konkursu Inicjatyw Pozarządowych, ogłoszonego przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej. ZAPRASZAMY!

Więcej informacji na kampaniespoleczne.pl

 

konkursnaplakat.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Mnie ciekawi ta forma reklamy (100 tys odsłon). Jak to będzie wyglądało i skąd takie wyliczenia?

dac77 może tu chodzi już o równouprawnienie panów? Wszak parytety dyskryminują wszystkich porówno, tyle, że inaczej w rożnych dziedzinach.

W Olsztynie na szukają pań czy też studentek :D więc chyba czas na odwet...? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak serio to trochę niepoważne. Robią kampanię. Potrzebują plakatu. Organizują konkurs na projekt plakatu. W ramach promocji konkursu wypuszczają PLAKAT. Coś mi się wydaje, że to sam konkurs jest tą kampanią promocyjną.

@prrrshalony:

Racja. Obecnie jest więcej zawodów w których mogą pracować tylko kobiety niż tych w których mogą pracować tylko faceci. Jedynie dyskryminacja płacowa pozostaje faktem, ale to głównie dlatego, że kobiety są tak chętne do pracy za niskie wynagrodzenie. Facet potrafi pozostawać bez pracy 2-3 lata i nie robić sobie z tego nic ,nie biorąc byle jakiej roboty za najniższą, a kobiety często po 3-4 miesiącach wymiękają i godzą się na każde warunki.

 

P.S.

Jestem przeciwny równouprawnieniu, bo nie chcę ani żeby facet opiekował się dziećmi w przedszkolu, ani żeby mnie przed operacją golił mnie tam gdzie wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności