Skocz do zawartości

WIZ: atrium w gimnazjum


jarross

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Przyjemnie się patrzy. Oświetlenie na plus. Czysto :)

Roślinność nie taka zła, trochę zaszumiona, np. to drzewo na przedostatnim po prawej.

 

Te długie pasy (płyt marmurowych?) między kamieniami wyglądają na zrobione z metalu.

Za duże odbicia, na pewno bym je zmniejszył. Czasami wyglądają jak woda. Na ostatnim jest najlepiej.

 

Mapowanie drewnianych belek chyba nie bardzo wyszło. Razi po oczach ilość tych słojów.

 

Super by to wyglądało gdyby w powietrzu pojawił się jakiś kurz, może scena z mgłą, jakieś latające liście, trochę życia :)

 

Pozdrawiam,

Wojtek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie bardzo fajnie. ale parę rzeczy nie leży:

1. konstrukcja drewniana dachu. domyślam się, że to ma być drewno klejone, które składa się z wielu małych kawałków drewna. trochę jak parkiet. u ciebie przede wszystkim przeszkadza ta ogromna ilość słojów, czy sęków.

2. zieleń ja bym dość mocno zdesaturował. całość obrazka masz mocno stonowaną, a zieleń daje po oczach.

3. błędy GI. szczególnie widoczne na 1 ujęciu po lewej stronie.

4. 3 ujęcie jest trochę dziwne jak dla mnie. na samym środku masz wielkiego krzaczora, który zasłania praktycznie wszystko.

5. no i z szumem można by powalczyć.

 

to chyba tyle. ostatnie ujęcie najfajniejsze.

 

a właśnie. co do samego Euronitu. to ich płyty elewacyjne w dość sporym stopniu odbijają. u ciebie praktycznie nic nie odbijają. łatwo znaleźć refki w googlach.

 

Pozdr.

Dawid

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właśnie chudy, spędziłem sporo czasu z przedstawicielem Euronitu i nie znalazłem odbijających płyt (chyba, ze po deszczu a i to słabo odbija) w sieci, ich materiałach reklamowych czy realizacjach (przynajmniej jeśli chodzi o strukturę i picturę-to nazwy produktów, których musiałem użyć), mógłbyś mnie oświecić, będę zobowiązany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny dźwigar, a co z euronitem?

 

jarross super, a euronit, dodaj troche glossy reflection i zdejmij te

powielone zabrudzenia czy co to jest bo kiepsko wyglada

oczywiscie gloss najfajniej zeby byl z fresnelem wtedy podniesie to realizm tego materialu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok tjviking ale euronit jest matowy jak...papier? to płyty włóknocementowe, a jeszcze rodzaje które musiały byc użyte (natura i pictura) to już całkiem więc skąd odbicia?

 

no ja nie wiem, widocznie inny euronit widzialem na wlasne oczy :D

pod duzym katem nie byl juz matowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności