Skocz do zawartości

How to !? [newbie]


Gość Spajk

Rekomendowane odpowiedzi

Przeglądając tą stronę od dłuższego czasu, postanowiłem się zarejestrować. Mam 17 lat od dłuższego czasu interesuje się grafiką, i zastanawia mnie pytanie jaki program 3d polecacie dla początkującego bo jak wiadomo maya/max są to kombajny i nie wiem czy mam się pakować w nie od razu, czy spokojnie zacząć od blendera ? Na dłuższą metę chciałbym to robić dla przyjemności, zabicia czasu itp. Dłuższy czas używałem Mayi, i byłem zadowolony, lecz nie "ogarniałem", więc przeszedłem na smuklejszego blendera. Co byście doradzili jeżeli chciałbym zająć się tym już powiedzmy w stopniu dobry, i po paru kursach wykonywać jakieś skomplikowane modele itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Ze swojej strony polecam oczywiście Blendera i darmową wersję SketchUp od Googla. Blender jest darmową konkurencją dla Maxa i moim zdaniem bez żadnych kompleksów spokojnie z nim walczy.

Przerabiaj dużo tutków i najlepiej zakładaj swoje własne cele/projekty do realizacji. Gdy na czymś się zatniesz szukaj info w tutkach i na forach. Sam się bawię w Blenderze, a nowa wersja już w ogóle mnie rozwala. Jest tak samo dobra na początki, jak i dla zaawansowanych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności