Skocz do zawartości

windows 7 home edition


ptfromscr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam pytanie odnośnie licencji windowsa 7 home edition? Jak wygląda sprawa z 'legalnością' home edition w firmie (jedni mówią, że jest tylko do użytku domowego drudzy, że to kwestia okrojenia danej wersji) i jak wygląda sprawa z kupnem wersji OEM? Czy ktoś przerabiał coś takiego?

Pozdrawiam,

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Chyba było podobne pytanie w przypadku Visty.

 

Nazwa "Home" nie ma nic wspolnego z tym, ze mozna systemu uzywac tylko do celow niekomercyjnych ipt...

 

Home Edition to po prostu wersja Windows 7, ktora ma okrojone pewne mozliwosci. Nie ma problemu, aby wykorzystywać ten system w firmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie do końca rozumiem bo np w sklepie proline.pl można normalnie kupić wersję OEM więc czy oznacza to, że robią to 'nielegalnie'? Przy XP wystarczyło z tego co wiem przykleić naklejkę na komp a jak jest z 7-mką?

 

Wszystkie licencje pozwalają na wykorzystywanie komercyjne. Jednak poczytaj o ograniczeniach danej wersji bo może się okazać, że za rok będziesz musiał zmienić na wyższą wersję i dwa razy wydasz kasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to żeby nie zakładać wątku nowego:

co może być przyczyną, że photoshop CS4 muli na windowsie 7 home 64-bit a na xp śmigał mi jak złoto przy czym na xp miałem zintegrowaną kartę a teraz mam GF9800GT 1gb 256bit?

(athlon 4600+ 2.4GHZ, 4gb ram) :(

Edytowane przez ptfromscr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności