Skocz do zawartości

render


Vit

Rekomendowane odpowiedzi

czy ktos pomoże mi wyrenderować plik, zrobiłem tuta z neonem (napis biovital) ale cos nie tak jest z renderem wczoraj renderowałem 16 godzin - zabrakło pradu w bloku ( nie wiem czy przez vraya :) i zaczołem od nowa, plik odzyskałem z backupu, teraz renderuje jeszcze raz, ale juz na początku jakos inaczej mi to wygląda, czy da sie zrobić jakieś preview nie używajac rederera vraya ? jezeli nie to moze ktoś bedzie łaskaw wrzucic na swoja maszynę .maxa - bede wdzieczny, ale chociaż zerknie i skontroluje ustawienia vraya i materiału?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

renderowałem jedna klatkę, to był mój pierwszy raz z vrayem,

wszystkie ustawienia renderera i materiały są z tego tuta

http://www.tutorialized.com/view/tutorial/Create-a-Cool-Looking-Neon-Sign-Effect-using-3ds-Max-and-VRay/57352

w załączniku plik odzyskany z katalogu backup, plik od razu wyjaśniam zbieżny z tym co renderowałem za pierwszym razem

P.S ponieważ zagadał do mnie sam Tweety, to do ciebie prośbę mam, wrzućcie proszę wideo z warsztatów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha, nie wrzucam tweety screena bo nie ma co , pisałem przy pierwszym rednerze przy 4 przebiegu odłączyli prąd byłem w pracy moja kobieta dzwoniła mi zameldować że lipa z rendera , po pracy dziś wieczorem zapodałem plik na farmę założyłem konto trial, upload pliku .maxa 326 KB trwa w dalszym ciągu :) dobre trial :), renderowałem we własnym zakresie ale to całkiem inaczej wygląda niż wczorajszy początek rendera przy tej samej scenie z tymi swiatłami, materiałami, dlatego też mój post jeżeli po 17 godzinach mam złapać czapę że wogóle to jakżs kosmos i nie o to chodziło to zacznę koczować pod szkoła reklamy gdzie co piątek jest warsztat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności