Skocz do zawartości

tablet w Illustratorze??


Gość xortek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość xortek

czesc!

 

witam wszystkich na forum :) i mam pytanko - przy okazji mam nadzieje ze nie powielam jakiegos istniejacego watku, ale nie udalo mi sie znalezc takiego.

 

czy ktos z was uzywa tableta do tworzenia web layout'ow? a konkretniej chodzi mi o rysowanie pod illustratorem? wpadl mi w rece tablet wacom i spodziewalem sie naiwnie ze ulatwi i przyspieszy prace na wektorami. ale poki co ciezko mi idzie i zwykla myszka wydaje sie duzo lepszym rozwiazaniem.

 

przeszukalem google ale tutoriale to tabletow zawsze dotycza recznie rysowanej grafy a nie wektorow. czy ktos moglby mi jakaskolwiek pomoc? czy ja robie cos zle - tablet sam w sobie wymaga nauczenia to wiem - czy po prostu tablet jest bezuzyteczny do wektorow i illustratora?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Ja ostatnio specjalnie pożyczyłem tablet od kolegi mając nadzieje że rzeczywiście jakoś rewolucyjnie wpłynie na moją pracę i zwyczajnie byłem ciekawy. Skończyło się na chwili zabawy w illustratorze i spakowaniu go z powrotem do pudełka... Malować ani rysować nie zamierzam, także myszka do projektowania stron jak najbardziej z mojej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja co prawda nie robię layoutów..ale w illustratorze sporo działam i akurat dla mnie tablet jest szybszy i precyzyjniejszy (mam A4...nie wiem jak z mniejszymi jest) i wydaje mi się też, że ręka się mniej męczy..ale ja to nawet potrafię używać tabletu do przeglądania www, więc...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zamierzam kupić sobie tablet specjalnie dla Illustratora. :]

 

Czasami frustruje mnie zabawa myszką przy rysowaniu/trasowaniu jakiś organicznych kształtów (np. twarz). Wiem, że piórko mi pomoże.

 

Do precyzyjnej roboty wybrałbym mychę. Layouty to chyba jest precyzyjna robota? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności