Skocz do zawartości

3ds Max kurs w P.A. NOVA


FleSh89

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,

 

Przeglądając strony internetowe w poszukiwaniu tutoriali natknąłem się na stronę firmy P.A. NOVA która jest oficjalnym centrum szkoleniowym autodeska. Kurs 5 dniowy kosztuje 1500 zł lub dla studenta 50 % taniej czyli 750 zł. Po ukończeniu szkolenia kursanci otrzymują Autodeskowe Certyfikaty w języku angielskim. Moje pytanie brzmi czy warto za takie pieniądze zrobić ten kurs i czy certyfikat Autodeska jest poważanym papierkiem? Dodam, że nie śpię na pieniądzach i skołować taka sumę nie będzie łatwo , także proszę bez odpowiedzi typu "jak chcesz to zrób".

link do opisu szkolenia : http://panova.pl/files/3D_Studio.pdf

Z góry dziękuję i pozdrawiam

Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Z tego co wiem, to autodesk nie wydaje certyfikatów do 3ds max, to autocad czy innych tak... też kiedyś myślałem nad kursem, ale stwierdziłem, że lepiej posiedzieć dłużej przed kompem i robić tutotriale i czytać forum, chyba, że z biura pracy na taki kurs, jak za free to można ;)

 

ogólnie nie polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie spisz na pieniadzach to olej. W tym momencie na sieci jest masa darmowych materialow. A to co jest opisane w tym PDFie to masz wszystko pod F1 i w tutorialach dostarczonych razem z programem.

Podejzewam ze posiadanie papieru nie boli, ale nigdy nie slyszalem zeby posiadanie papieru w czymkolwiek pomoglo jesli nie mozesz pokazac dobrego portfolio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

według mnie takie kursy to strata czasu i pieniędzy, 750 zł za 5 dni nauki, dobre hehe, w 5 dni nikt cię nie nauczy nie wiadomo czego, to co tam nauczysz się w 5 dni, sam nauczysz się pewnie w 15, a certyfikaty i inne takie to możesz podrzeć, bo nie sądze, żeby ktokolwiek na to patrzył

 

wiesz co będzie milion razy lepszym wyjściem? zainwestuj w książki, kup kilka dobrych książek, np. biblie 3ds max, nauczysz się z nich o wiele więcej niż przez 5 dni kursu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności