Skocz do zawartości

Problem z gotowymi modelami.


ajnsztajnik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

to może convert to Editable Poly->Subdivison Surface->Use NURMS Subdivision.

Poza tym tak często lepiej samemu wymodelować a producent wrzuca przeróżny badziew tylko po to aby coś tam wrzucić i wypełnić czymś dodatki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może convert to Editable Poly->Subdivison Surface->Use NURMS Subdivision.

 

jesli siatka jest zla, to zrobi taka sama kaszanke z modelu jak turbosmooth czy meshsmooth.

 

to po kiego grzyba producent udostepnia takie pliki na swojej stronie

 

jesli potrzebujesz cos wymodelowac, to taki model zawsze jest dobrym wzorcem. Pomijając ze jest kanciasty to masz odrazu proporcje itp, o wiele szybciej wtedy sie robi model samemu.

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamiana trójkątów na quady i potem któryś smooth nic nie da sprawdziłem - model rzeczywiście to mega "trocina" przypomina trochę niektóre skopane płatne modele od dosch'a! Model jest prosty szkoda energii na optymalizacje lepiej samemu wymodelować nową wannę bo nie jest to nic skomplikowanego chyba że masz 40 innych takich kwiatków to wtedy proponuje kupić coś u everów zdaje się że są na tym forum może jakiś rabacik Ci dadzą ;) Jak to projekt zarobkowy to może się opłaci, jak to robota dla własnej satysfakcji to chyba warto samemu po modelować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee to lipa współczuje myślę ze tak jak napisali koledzy modelować identycznie w oparciu o bryłę tych wapniaków bo siatka samej wanny jest co tu dużo mówić fatalna myślę ze zoptymalizowanie jej pochłonie tyle samo czasu i energii co zrobienie nowego modelu a może nawet okaże się że jest to nie wykonalne. Na tak przypadkowo wygenerowaną siatkę będącą zlepkiem trójkątów i wielokątów nic mi do głowy nie przychodzi co można by zastosować z automatu może ktoś ma jakieś pomysły? Ja wymiękam ale chętnie poczytam jak ktoś znajdzie rozwiązanie.

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności