Skocz do zawartości

Scena 3d: Gwiazdki


aknochaco

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich Serdecznie.

 

Praca wykonana na konkurs "Europa Diary Contest" (Okładka kalendarza europejskiego) niestety nie dostałem się do głosowania więc mój projekt pokaże wam ;)

Soft: 3dsmax 2009 (render w v-ray'u) , Photoshop cs3.

 

Proszę o ocenę i krytykę :)

 

kalendarzr.th.jpg

 

kalendarzr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Unia zrobiła sobie ognisko z Norwegii :). Może gdyby podciągnąć to merytorycznie praca miałaby większe szanse. Źle odbieram symbole, miny gwiazdek typu "pokerface", ogień, no i ta biedna Norwegia z której chłopaki ognisko zorganizowali :).

 

Technicznie, mapa na której dzieje się akcja, spikselowana. Gwiazdki posiadają bugi w postacie czarnych przebarwień jakie łatwo zamaskować w postprodukcji, tekstury w niskich rozdzielczosciach bez bump map.

 

Całość rzuca się w oczy, to jest dla mnie plus tej pracy :).

 

Pozdrawiam,

Artur.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłeś gwiazdkę, pieniek i buciki. Potem skopiowałeś to 12 razy dookoła ogniska, wrzuciłeś na niebieskie tło i pomyślałeś, że forum przyjmie to jako finished :]

 

Ech... praca niestety ląduje w dziale wip.

 

Nie zrażaj się tym, po prostu jeszcze za wcześnie na Gallery Finished Works.

 

Pozdrawiam

 

ps: a 1500xp/2300px obrazek nie przekona nas bardziej do tej pracy. wystarczyłby maksymalnie 1200 na długość. detalu tutaj brak, więc co chciałeś pokazać takim kolosem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za komentarze.

max_1989 - Jeżeli chodzi o tą mapę uni to wrzuciłem dwie wersje z mapą i bez mapy. Faktycznie jest troche spikselowana jak się zbliży wcześniej tego nie widziałem bo miałem pomniejszony obrazek. Bump był na pieńkach niestety jakoś niewidoczny wyszedł ;)

 

tweety - Spoko tweety dzięki za przeniesienie ( ja nie z tych co się obrażają ) a do finished dalem poprostu bo praca byla skonczona na konkurs wiec pomyślalem że wrzuce i tutaj ;) Jeżeli chodzi o rozmiar to takie były wymogi konkursu wiec wrzuciłem tutaj pełno wymiarowe.

 

Jeszcze raz dziękuje ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności