Skocz do zawartości

jadalnia


przemone

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Hej, co do projektu, to jest za mało rzeczy by móc mówić o projekcie w ogóle. Postawiłeś juz niezbyt modne pantony stół i dodałeś zasłony - bardzo nieładne moim zdaniem. Pozatym materiał Ci wyszedł jak plastik, widać to przy podłodze i sposób zagięć mówi jakby ta tkanina była grubości z 2 cm - czyli wyszło za ciężko. Za mało by mówić o projekcie, pokaż więcej ujęć jakiś miejsc bardziej projektowanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie jadalnia jest bardzo oszczędna(może za bardzo?) ale o taki efekt mi chodziło,pragnąłem trochę ją ocieplić długimi drapowanymi zasłonami za nimi jest ryzalit tak że nie ma powierzchni do zabawy.Materiał faktycznie wyszedł trochę plastikowo, no i model trochę gruby jak na zasłonę :(

Jahred6 co do jednego nie mogę się z tobą zgodzić,

krzesło Vernera Pantona to ponad czasowa forma , nowoczesna klasyka

która od 67roku na wieki wpisała się w sztukę użytkową jak meble Miesa czy Corbusiera!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale gdybyś nie miał tego modelu w bibliotece dałbyś inne czy szukałbyś do upadłego tego akurat krzesełka ? Ładnie wychodzi w wizkach, sam go czasem używałem, ale znając inne meble modnych projektantów, pomijam go jakoś już nie kręci :-) Spróbuj coś jeszcze podziałać z materiałami no i więcej światła z zewnątrz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki będę walczył,ale ostatnio odszedłem od V-ray camera.

Jak dla mnie na tym etapie zbyt skomplikowana niczym lustrzanka

cyfrowa bez funkcji auto :)

Opcje z czasem naświetlania i przesłoną strasznie przyciemniają przy

złych nastawieniach. Standart camera free wydaje mi się,

że jest dużo łatwiejsza i szybsza w obsłudze.

Możliwe, że kosztem jakości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak się chce mieć realistycznie to trzeba "cykać zdjęcia". Opanować 2 funkcje w Vraycamera... f-number i shutter speed i tyle. Migawka im większa wartość tym mniej naświetla, mniejsza wartość tym bardziej naświetla ja w wnętrzach używam od 60 do 20. F-number - przysłona - im mniejsza wartość tym więcej światła wpuszcza. używam od 7 do 3. Tyle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności