Skocz do zawartości

Wiz: Hotel 7


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

 

Chciałbym zaprezentować mój pierwszy projekt który trafia do galerii. Jest to Hotel, nazwany przeze mnie numerem "7". Czemu akurat taka nazwa, nie jestem w stanie powiedzieć, ot, przypadkowy pomysł. Nie to jest jednak najważniejsze. Najważniejszym w tym projekcie było stoczenie walki z poważnym exteriorem, próba zbratania się tak ze światłem, odpowiednią kolorystyką oraz z roślinnością.

Zastosowany soft to 3ds max oraz v-ray. Co z tego wyszło, oceńcie wy. Wszystkim którzy zaglądali do wątku w Work In Progress bardzo dziękuję, porady były cenne i pomocne. Zdaję sobie sprawę z tego że na pewno nie jest idealnie, ale mam nadzieję że każdy następny projekt będzie lepszy od tego, a ten, używając górnolotnych słów otwiera pewien nowy rozdział w moim grafikowaniu 3d.

 

Bez zbędnego gadania, zapraszam do oglądania.

3 ujęcia - 2 dzienne oraz 1 wieczorne.

 

1:

camera04psmale.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

2:

da1finished.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

3:

camera01fpsmale2.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Pierwszy render nawet fajny - niektóre elementy jak woda czy szklany dach wyszły bardzo fajnie inne dosyć sztucznie - szczególnie biała elewacja, coś z nią nie tak: może za jasna a może nie ma w ogóle jakiegoś reflectivity, szczerze nie wiem ale to można by poprawić.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności