Skocz do zawartości

Wiz: Pokój treningowy


Godzil

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Kolejna kilkudniowa wypocina na koncie. Wystawiam, ponieważ liczę na sporo rad co poprawiać, ostatnio wrzuciłem kilka wizek i byłbym super wdzięczny gdyby ktoś pro zainteresował się i dorzucił coś od siebie :)

 

uj01retusz03.th.jpg

 

Soft rzecz jasna MAX +VRay

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Twoje prace są tak piękne, że aż zabrakło nam słów by je opisać ;).

 

Fajny oczojebny niebieski dywanik.

Niefajny kocyk, który ustala własne prawa fizyki.

Fajny klimat i pokazanie przestrzeni.

Niefajne cienie. Bardzo niefajne. Szczególnie koło szafy i pod obrazem (skąd tam w ogóle cień się znalazł?).

 

I proporcje na oko nie są zbyt fajne też ;- ). Ale niech się specjalista wypowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Co prawda zostało mi udowodnione że na wizkach się nie znam jak mało kto, ale swoje powiem:

 

Ogólnie naprawdę spoko! Tylko za oknem nie pasuje coś mi widok, a bardzo fajny dywanik przenika przez łóżko miejscami. Co do szumu miejscami to wole się nie wypowiadać bo sam produkuje go w ilosciach hurtowych:)

 

Jak zrobiłeś dywan?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee ja myślałem że tu wizkę jakiejś wypasionej siłki zobaczę a tu pokój :/

 

A tak serio coś mi światłocień nie gra, ale dlaczego i co to niechaj się fachowcy wypowiedzą.

 

Chciałbym tylko zapytać o technikę wykonania dywanu? Akurat on bardzo mi się podoba.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale o komentarze musiałem się upomnieć kurczę :p

 

Arkhaor - dzięki xD Fakt, dywanik ciśnie po gałach, przegłem z postprodukcją... Kocyk kurcze... nie ogarniam cloth'a i nie bardzo wiem co z tym zrobić, temu właśnie liczyłem na jakieś rady :( Cienie nie fajne? :( Te koło szafy to niby jakieś drzewo miało być, NIBY z za okna... heh.

 

bolitic - Za oknem mi tez nie pasuje, z braku odpowiedniej foty (a szukałem i szukałem...). Nie zauważyłem gdzie dywanik przenika :O łobuz jeden...

 

Dywan to uczesany Hair & Fur, w opcjach enviorment ustawiony render na GEOMETRY zatem materiał my dostarczył VRay.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności