Jump to content

Hubi

Members
 • Posts

  404
 • Joined

 • Last visited

City (optional)

 • Miasto
  Siedlce

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Hubi's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In Rare

Recent Badges

52

Reputation

 1. Czasu lokalnego Vancouver'owego :) Czyli 9 godzinek w tył od nas, czyli na naszych monitorach o godz. 00:00 w nocy ze środy na czwartek i w czwartek o 22:00. Jak się mylę to poprawcie.
 2. hejka, Jak w temacie - jeśli ktos by miał do sprzedania książkę Jeremiego Birna "Cyfrowe Oświetlenie i Rendering" (wydawnictwo Helion) i nie brakowało będzie w niej zbyt wielu stron ;) to chętnie odkupię w jakiejś rozsądnej cenie :) Pozdrawiam!
 3. bo tam jeszcze w diffusie masz mapy tiles i w nich musisz też ustawić te parametry na 0
 4. wyrzuciłem; tak jak tam napisałem nie chciałem wywołać jakiejś sprzeczki. Pionier jest autorem wątku i ma pełne prawo do takiej prośby - jeśli uraziłem to przepraszam. Mój post uważajmy za niebyły :) Peace!
 5. praca wydaje się mi również być lekko nieczytelna, ale kompozycyjnie bardzo fajnie. Pozdrawiam!
 6. 1. Kupił działkę (w już dawno upatrzonym miejscu). 2. Zbudował dom (również znalazłem już wymarzony projekt). 3. Kupił auta - bmw x6 m, chevrolet camaro ss (piątej generacji), chevrolet camaro ss (pierwszej generacji), chervolet corvette stingray ~1977. 4. Wybudował małą prywatną klinikę (zatrudnił lekarzy) (najbardziej kapitałochłonne - około 25mln) 5. Poszedł za darmo pracować do Platige (mógłbym nawet zamiatać pomieszczenia :) ) W między czasie wycieczki do - Chiny (starożytne wioski|), BoraBora, Amazonia, Egipt :) , Madagaskar, oraz wyprawa na biegun południowy + wyprawy na jakieś niższe szczyty (na wysokie nie mam zdrowia niestety). ehhh... się rozmarzyłem...
 7. Last Call by 13th Street Interaktywny film w kinie - moim zdaniem bomba. W skrócie: przed seansem widzowie rejestrują swoje numery komórek w systemie (za pomocą sms). W trakcie system dzwoni do jednej osoby z widowni (nie podstawionej) która za pomocą komend głosowych steruje akcją filmu (niejako rozmawiając z bohaterka). System, na podstawie komend głosowych widza, puszcza odpowiednie sceny przez co powstaje bardzo fajna 'prawdziwa' interakcja z publicznością.
 8. eee tam news - już dawno film widziałem ;) Ale chętnie zobaczę jeszcze raz... Pewnie nawet nieraz :)
 9. Mnie również się spodobało. Gratuluję projektu - widać ogrom włożonej pracy - ile czasu zajął Ci cały proces produkcji tej prezentacji? To projekt komercyjny (to na prawdę powstaje?)? Zawsze jest się czego czepić jednak moim skromnym zdaniem osiągnąłeś fajny efekt przy zastosowanych środkach.
 10. model symulacji amortyzatora w MadCar3... od 1:03 wprowadza dane z polskiej drogi.. :) http://www.youtube.com/watch?v=Hc6u5sS-qwE&feature=player_embedded
 11. Nawet jeśli jest to na tego rodzaju jej wykorzystaniu Chaos nie traci, a wręcz robi jej reklamę.
 12. eee... Adek edytował njusa i mój pierwszy post nie ma sensu :) Wszak najpoprawniej byłoby chyba napisać 'motocykli, skuterów oraz kładów' :) W kwestii samej kolekcji - wydaje się być warta swojej ceny :)
 13. hehe, a czym się różni motor od motocykla :)?
 14. obejrzałem pierwszy raz - odczucia strasznie słabe, ale po drugim obejrzeniu muszę przyznać że jest parę elementów które mi się podobają - np. lot pomiędzy roślinkami, rybka - w ogóle to jedno ujęcie. Nie wiem czy to tylko moje odczucie ale razi straszny dysonans jakościowy pomiędzy ujęciami - np. niebo i flary a wspomniana wcześniej scena. Nagrody myślę że troszkę na wyrost ale cieszmy się że jako Polska zaczynamy się coraz częściej pojawiać "3d" mapie świata :)
 15. Heja, Ja mam pytanie: czy warto jest obejrzeć starego Trona przed obejrzeniem nowego?
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy