Jump to content

Arkhaor

Members
 • Content Count

  49
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About Arkhaor

 • Rank
  Member
 1. Dawno już nic nie modelowałem, to może jakiegoś archaicznego robota strzelę :). Ale to dopiero jutro.
 2. Tylko czekam aż ktoś narysuje czarną Wołgę ^^.
 3. Mój głos trafił do rice. Fajny kameleonik wyszedł. /Dzięki komuś za ten jeden głos. To bardzo budujące :P.
 4. Smoku - dopełniamy się nawzajem, lol. http://www.indiependentportal.a60.us/grafiki/velociraptor.PNG Nie miałem czasu na dokończenie (szkoła :S), ale chciałem już opublikować. W dodatku majka mi się wykraszowała i nie chciało mi się od nowa sceny ustawiać. Model, ostrzegam, kijowy i nie "zszyty" :P. /Kurna, już dobre 3 miesiące nie modelowałem. A te 3 miechy temu powstał...ludek z minecrafta [...]/
 5. Brakuje tylko przycisków akcji :P. Fajna pracka, ale mogłaby być bardziej dopracowana. A ja w końcu znalazłem pomysł :D.
 6. Trzeba w końcu dupsko ruszyć, bo zbieram się do ponownego wzięcia udziału od TSM bodajże #13 :P. A temacik fajny. BTW Nie wchodźcie na tego devianta O_O...jest nieco...monotematyczny? ^^
 7. Silna inspiracja filmem "Screamers" z '95? ;) Ładna pracka, ale taka...dziwna :P. Ta co leży na froncie oczywiście (post #475), bo nie ogarniam trochę max3d xP.
 8. Przesłanie jako takie jest. Hamburgery mogą być niebezpieczne dla zdrowia :P. Technicznie bardzo fajnie zrobione, brakuje mi tylko muzyki, a sam film wygląda jakby był ucięty w połowie :o.
 9. To już pobieram, bo Paint zaczyna mnie już męczyć ;- ).
 10. Dobra rzecz...nie będę musiał pixel po pixelu robić animacji postaci do moich gier ;O.
 11. Na side-view'ach pracuj, jeśli zależy ci na dokładności. Poza tym możesz + i - na numerycznej skalować kursor. Ale to tak swoją drogą, bo nie pamiętam czy zmienia to 'przeskoki' :P.
 12. Twoje prace są tak piękne, że aż zabrakło nam słów by je opisać ;). Fajny oczojebny niebieski dywanik. Niefajny kocyk, który ustala własne prawa fizyki. Fajny klimat i pokazanie przestrzeni. Niefajne cienie. Bardzo niefajne. Szczególnie koło szafy i pod obrazem (skąd tam w ogóle cień się znalazł?). I proporcje na oko nie są zbyt fajne też ;- ). Ale niech się specjalista wypowie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy