Skocz do zawartości

Zapętlenie particle


Dziab

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ja myślę że chodzi raczej o to żeby klatka 1 równała się klatce 25

 

Hehehe wiem co to zapętlenie :)) tylko ze mozna to zrobic przynajmniej na 10 sposobow zależnie do czego ma byc użyte - czy ma być kontrolowane powierzchnią, czy mają działać jakieś siły, czy tylko o emisję chodzi, czy ma na tym działać cache - jak tak to czy też ma być zapętlany, czy skryptowanie wchodzi w gre, ... i mógłbym tak pytać cały dzień - pytanie po prostu jest na tyle nieprecyzyjne że nie da się łatwo odpowiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i mógłbym tak pytać cały dzień - pytanie po prostu jest na tyle nieprecyzyjne że nie da się łatwo odpowiedzieć.

 

No tak - mea culpa!

Chodzi o tylko i wyłącznie o emisję. Tak jak zauważył Kroopson 1 klatka ma się równać 25. W moim przypadku emisja cząsteczek zaczyna się w 30 klatce i całość trwa do 85 klatki. I chodzi o to że od klatki 60 do 85 ma się w nieskończoność powtarzac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak - mea culpa!

Chodzi o tylko i wyłącznie o emisję. Tak jak zauważył Kroopson 1 klatka ma się równać 25. W moim przypadku emisja cząsteczek zaczyna się w 30 klatce i całość trwa do 85 klatki. I chodzi o to że od klatki 60 do 85 ma się w nieskończoność powtarzac.

 

No to Ci już w pierwszym poście napisałem, jak to zrobić. Lifecycle* ustaw na 1.0 jeżeli masz 25fps scene włącz sobie cycle emission, i cycle interval na 25 i już. Pozdro!

 

*oczywiście lifespan na particlach tutaj mialem na mysli a nie lifecycle

Edytowane przez beny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności