Skocz do zawartości

Postac 3d: Dragon Slayer


Dasp

Rekomendowane odpowiedzi

Witam to mój pierwszy post także chciałem się przy okazji przywitać. To jest jedna z moim pierwszych prac także licze na dużo krytyki :P.

Robione w 3dsmax,Vray,Photoshop,Zbrush

dragonslayerf.jpg

[ATTACH]76639[/ATTACH]

Edytowane przez Dasp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Błotniste pole bitwy jest :P

 

o, nastepny czlowiek z maniera wystawiania jezyka po kazdym zdaniu... moze kiedys sie dowiem co sie dzieje ze ludzie nie umieja trzymac jezyka w ustach jak mowią :)

 

Co do pracy:

 

skoro to blotniste pole bitwy... to gdzie bitwa?

Widelec jest extra, podejzewam ze to dla smoka, kiedy zje niedoszlego Slayera to ma czym w zebach podlubac. Generalnie model a przedewszystkim shadery do wymiany.

Ciezko mowic o postaci, sa to raczej kawalki zbroi. Nawet jakos to wyglada, szkoda ze zbroja zrobiona tak zeby jak najbardziej uszkodzic uzytkownika, ale tak sie juz przyjelo w fantasy.

Generalnie niezly start, ale jest co poprawic w tej pracy, tak jak pisali, glownie prezentacje modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak was, ale mnie najmniej przekonuje sposób w jaki zabójca smoków trzyma owy "widelec"...wydaje się,że raczej palec wskazujący i kciuk w efektowny sposób zaraz zostaną złamane...popraw rękę Dasp...lepiej będzie wyglądać jeżeli będzie przytrzymywał widelec całym przedramieniem, lub przynajmniej całą dłonią "od góry"..

Reszta jest ok!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności