Jump to content

Drimagine - Term 1 Presentation


guru

Recommended Posts

Witam

Postanowilem sie podzielic prezentacja z Drimagine z pierwszego semestru. Jest to glownie modeling i kilka animacji (m.in. walkcycle, runcycle, bouncing ball/cube). Co do animacji to troche slabo wyszlo ale dopiero praktukuje, wczesniejj glownie modelowalem.

Komenty mile widziane.

Pozdrawiam

 

 

Edited by guru
Link to comment
Share on other sites

Kawał dobrej roboty. Bardzo spodobało mi się otwieranie głowy w której płonie ognicho oraz sposób w jaki zanimowałeś napisy. Modele też na prawdę niezłe i widać że masz sporo inwencji twórczej. Animacja chodu faktycznie trochę dziwaczna jest i postać wydaje się za sztywna w barach, ale za to w konwencji kreskówkowej świetnie się to sprawdza i wygląda dość komicznie i po prostu fajnie :). Zastanawia mnie tylko czy użyłeś jakiejś gotowej sekwencji? Wygląda to trochę tak jak ta wbudowana w maxa sekwencja chodu, którą wykorzystałem tu:

http://redbull00.yoyo.pl/furry.avi

Zauważam pewne podobieństwo (a przy okazji to nie mam pojęcia jak max to robi, ale jak dodałem do bipeda własne kości do uszu i ogona, to też je automatycznie zanimował xD)

Link to comment
Share on other sites

Wszystko jest robione w maya i Af i zadnych presetow. Animowalen recznie ale racja mechanicznie wyszlo. Dopiero sie ucze animacji i nie jest latwo i ciezko ocenic cos jak sie animuje ntą godzine. Wtedy juz zadnych niedoskonalosci sie nei widzi.

Link to comment
Share on other sites

Haha, ja nie mówię że złe, do kreskówki jest po prostu super :D Inaczej się to ma w przypadku próby zrobienia czegoś bardziej fotorealistycznego, ale przecież nie taki był zamiar twórcy, nie? :)

Co do animowania, to znam ten ból. Ostatnio morduję się z animowaniem kruka tak, żeby składał i rozkładał skrzydła, mógł startować itd. Po prostu syzyfowa praca!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy