Skocz do zawartości

Drimagine - Term 1 Presentation


guru

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Postanowilem sie podzielic prezentacja z Drimagine z pierwszego semestru. Jest to glownie modeling i kilka animacji (m.in. walkcycle, runcycle, bouncing ball/cube). Co do animacji to troche slabo wyszlo ale dopiero praktukuje, wczesniejj glownie modelowalem.

Komenty mile widziane.

Pozdrawiam

 

 

Edytowane przez guru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Kawał dobrej roboty. Bardzo spodobało mi się otwieranie głowy w której płonie ognicho oraz sposób w jaki zanimowałeś napisy. Modele też na prawdę niezłe i widać że masz sporo inwencji twórczej. Animacja chodu faktycznie trochę dziwaczna jest i postać wydaje się za sztywna w barach, ale za to w konwencji kreskówkowej świetnie się to sprawdza i wygląda dość komicznie i po prostu fajnie :). Zastanawia mnie tylko czy użyłeś jakiejś gotowej sekwencji? Wygląda to trochę tak jak ta wbudowana w maxa sekwencja chodu, którą wykorzystałem tu:

http://redbull00.yoyo.pl/furry.avi

Zauważam pewne podobieństwo (a przy okazji to nie mam pojęcia jak max to robi, ale jak dodałem do bipeda własne kości do uszu i ogona, to też je automatycznie zanimował xD)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest robione w maya i Af i zadnych presetow. Animowalen recznie ale racja mechanicznie wyszlo. Dopiero sie ucze animacji i nie jest latwo i ciezko ocenic cos jak sie animuje ntą godzine. Wtedy juz zadnych niedoskonalosci sie nei widzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha, ja nie mówię że złe, do kreskówki jest po prostu super :D Inaczej się to ma w przypadku próby zrobienia czegoś bardziej fotorealistycznego, ale przecież nie taki był zamiar twórcy, nie? :)

Co do animowania, to znam ten ból. Ostatnio morduję się z animowaniem kruka tak, żeby składał i rozkładał skrzydła, mógł startować itd. Po prostu syzyfowa praca!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności