Skocz do zawartości

Pojazd 3d: Fiat 131 abarth


enzo

Rekomendowane odpowiedzi

ehh.. w rhino jeśli mam być szczery to lepiej nie renderować, chyba, że chce ci się bawić we flamingo, lepiej screenshoty dawać i od razu siateczka jest,

No, porównaj sobie rendery przedostatnie i ostatnie to zobaczysz o jakie pogięcie mi chodziło ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 61
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

no enzo lade jest te wyciecie na boku tego fiacika ja sobie poczekam na dach :). jak ma rynienki to mysle ze je tez zrobisz ?...

Salvator ake przy renderingu mozna ustawic AA a w viewporcie raczej nie cyba ze gdzies w opcjach Opengl-a, a w dodatku przy renderingu mozna dostawic wszystkie i krzywe i isopramy czy edgesy, choc sam renderin nie trwa zbyt krutko a nawet bym powiedzial dosc dlugo ale tak juz uroda rhino do renderowania sie niezbyt nadaje :( a szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, pewnie gdzieś w OpenGl można ustawić AA, bo przecież Need for speedy itp. gierki, w której kiedyś grywałem miały możliwość sprzętowej akceleracji AA. A to było pare lat temu...

Jestem ciekaw, czy dałoby się stworzyć plugin renderujący w Yafrayu. Wystarczyłoby tylko zrobić okienko z opcjami i eksporter xml'a, może zbierze się team, to coś zrobimy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co robić plugin do renderingu skoro...niedługo wychodzi brazil... do rhino???

 

P.S

Chciałem teraz zacząć robić szczegóły...i brakuje mi zdjęć...od pewnych elementów..., jeżeli ktoś miałby zdjęcie (z bliska) przedniej lampy oraz kalmki, od fiata: 131,132 albo polskiego 125...to proszę umieście to na forum albo wyślijcie na maila.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

salvator.... - to są tylko renderingi żebyś zobaczył co aktualnie robię...i ocenił prace...A jeżeli zrobię model...to wtedy będe się bawił w super rendering.

 

Nie pracuje na żadnym z tych rendererów...., korzystam z maxon'a, starczy mi do dobrego renderingu:) - a tak naprawdę to nawet 30% tego programu nie znam :)

 

A tak wogóle...to wolałbym żebyś komentował moją pracę...zamiast walić off-top, o AA w moich renderach...:)

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za komentarze....

egon14 - no staram się , staram się...

 

Beeper - wiem o tym..., dopiero będę tam wycinał dziurę...i włożę kratkę..:))

 

Dach i słupki idą na śmietnik...:( teraz muszę zająć się przodem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności