Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Rolls-Royce Phantom (NURBS)


Triple X

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Mentaller..ta szybki są, troche dwzien ze nic nie odbijaja, byc moze to kwestia ustawienia widoku, w kazydm razie nie chcialem robic pol przezroczystych szybek bo wygladaloby to idiotycznie :) Znaczka nie bedzie, z boku tez bo wg. mnie jest zbedny i szpeci auto :D

xeav...nio zastanawialem sie czy nie zrobic od gory, ale chcialem ukazac masywnosc przodu auta, wiec wybralem to ujecie:)

miwt..thx :)

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam!

 

Dzieki za wpisy:) Heh no hindus...."w koncu to rhino"...cóż...Rhino samo modelu nie robi, wiec nie wiem skad to przekonanie ze kazdy model w Rhino musi byc ladny. Nie wiem jakie masz doswiadczenie z Nurbsami, ale cos za cos...w rhino mozesz swietnie radzic sobie ze sprawami technicznymi, rowkami i tego typu pierdami...jednak jezeli chcesz zrobic cos plastycznego..wieksze oble surfy to musisz sie naprawde sporo się nameczyc...tak wiec slowo Rhino tudziez Nurbs nie oznacza wcale dobrego modelu (bzyku to podajze kiedys tez gdzies pisal...kiepski user + rhino=kiepski model). Oczywiscie nie zmierzam do tego zeby powiedziec ze moj model jest idealny heheh, ale to tylko taka dygresja:). Co do shaderkow....ta..no tez cos mi tu nie pasuje, ale juz nie potrafei powiedziec za bardzo co (aczkolwiek jeszcze troche poproboje). Notabene shaderki i oswietlenie maja to do siebie, ze zawsze mozna sie do nich przyczepic :)

 

Pozdr.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności