Skocz do zawartości

Scena 3d: pokój


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

jako że jestem nowa na forum, czuję się zobowiązana pokazać do czego używam MAXa i z jakim efektem mi to wychodzi:-)

Robię prace z cyklu \"na wczoraj\", nie mam czasu się rozwijać i wszystkie niestety wyglądają podobnie:-/ Mam nadzieję, że dzięki Waszym wskazówkom się podciągnę i będę uzyskiwać lepsze efekty mniejszym nakładem pracy:-)

Program: 3DStudioMAX R3

Sprzęt: procesor 1200, pamięć 128

Render: default MAXa

melaska_a.jpg

 

melaska_b.jpg

 

melaska_c.jpg

 

melaska_d.jpg

 

[Wyedytowany dnia 30-6-2004 > Wielka_Siostra]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Najogólniej mi się nie podoba. Brak realizmu, dopasowania tekstur (według mnie, oprócz tych szkiełek, obrazów i kanapy). Jedyne o co się postarałeś to stworzenie kilku podstawowych figur o troche poprzestawiałeś ich wierzchołki lub polygony. I tyle, kompletna porażka.

 

PS: jak lakierem lakieruje się podłogę, aby wszystko odbijała jak lusterko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chveti, ja bym powiedziała - wszystko tragedia;-) (gdzie ty tam modeling widzisz?!)

Łobrazki dałam, bo nowa jestem i chciałam Wam pokazać co robię i dalczego tak brzydko;-) Poprawiać nie będę, projekt już dawno temu przeszedł:-) A poza tym jest wstrętny, więc nawet mi się nie chce.

Teraz robię KOBIETĘ;-) Dłuższa impreza, na niej zamierzam się nauczyć modelingu, teksturowania, może jakiegoś ruchu...

KOBIETA jest oczywiście w dziale WIP:-) Mimo że powoli mi idzie, to zamierzam ją skończyć.

 

Pozdrawiam:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa aranżacja wnętrza i nawet miłe kolorki:), takze kompozycyjnie dobre. W sam raz jako mily dodatek do pelnego \"niezrozumialych kresek\" projektu. Widac ze autorka ma pojecie co robi, a niejednemu z was mądrale (powyzej) nie chce sie nawet ruszyć tyłka zeby zmiezyc jaka grubosc ma sciana...

A ze nie jest hiper-mega realistyczne?! A musi byc? Spelnia swoja role - pokazuje inwestorowi jak bedzie wygladalo przyszle wnetrze i robi to bardzo przekonywujaco moim zdaniem! Poza tym robione \"na wczoraj\" !

Jedna drobna uwaga - poprzeczka drzwi balkonowych o wiele za gruba, zrobilas z dwoch okien co? ;)

 

Pozdrawiam

Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MareG, dzięki za miłe słowo:-)

Oczywiście nie mam nic przeciwko krytycznym głosom, prowokują mnie one tylko do lepszej pracy.

Faktem jest, że utarło się, iż wizualkom możemy wiele wybaczać - ja jednak się z tym nie zgadzam. Chciałabym osiągnąć maksimum efektu przy minimum pracy i wiem, ze to możliwe. MAX3 np. nie posiadał wielu przydatnych funkcji (chociażby skylight), dzięki którym w MAXie6 możemy już małym nakładem pracy bardzo urealnić scene. Mam nadzieję, że moje następne wizualka (ta była ostatnia tego typu) będzie już super-high realistic;-)

 

Pozdrawiam

P.S. Z balkonem rzeczywiście poszłam na łatwiznę;-)

 

[Wyedytowany dnia 28-6-2004 > Wielka_Siostra]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że chciałbym tam zamieżkać ;] Bardzo fajne wnętrze ;] Jak na scenę \"na wczoraj\" to jestem pod wrażeniem ;] Ja bym nie zrobił nawet takiej na dzisiaj hehe Ciekaw jestem czy to wnętrze to Twój pokój czy zaczerpnełaś natchnienie z jakiegoś innego miejsca. Ja ostatnio przenosiłem do świata 3D swój pokój i trochę się nabiegałem z miarką ;] Efekty można podziwiać tu:

 

http://3d.goblix.com/gfx/big/room.jpg

 

Serdecznie pozdrawiam,

Beatu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beatou, to projekt wnętrza dla mojego klienta - w całości efekt mojej wyobraźni;-) Projekt już dawno jest wcielony w życie.

Dla ciekawskich podaję rzut pokoju (nie mogłam zmieniać ustawień ścianek, ani budować nowych, bo klient miał już położeone panele - projekt ograniczał się więc do wstawienia luksferów i mebli (no i kolorów)

 

plan1.jpg

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności