Skocz do zawartości

fotografowanie textur


Gość Chrupek3D

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Chrupek3D

Mam taki srajtygielek Canon A10000 IS i chciałbym nim porobić trochę texturek.

Czy nada się to, taki rodzinny pstrykacz, czy szkoda w ogóle zawracać sobie tym głowe?

Raczej wnętrza, typu faktury różnych mebli w tym dzbany, dywany itp.

 

A drugie, do tych co maja doświadczenie w tej kwestii... czy można tak wparować do sklepu i klikać np. sofe, stół (mam na mysli texture).

Jakie macie doświadczenia na tym polu, zgadzają się sklepikarze, czy jest to ciężki orzech?

 

Oglądałem long tajm agoł film jak to panie i panowie pstrykali textury czyms takim do Obliviona i tak mnię naszło.

Edytowane przez Chrupek3D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

W sumie jeśli porozmawiasz ze sklepikarzem o zgodę. Raczej jeśli wejdziesz z aparatem i zaczniem robic fotki zostaniesz wyproszony. Jeśli za zgodą - myślę, że jest to możliwe. Chyba, że pomysla, ze robisz zdjęcia bo chcesz produkować podobne :) Bo jak wytlumaczyc komus pojecie "tekstury"

 

Tylko pytanie czy wartko kiedy w internecie banków z teksturami nawet darmowymi sporo. Wiadomo, nie wszystko jest, ale wiekszosc mozna chyba zdobyc w internecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Chrupek3D

no ale takie fotografowanie skórzanej kanapy z jej wszystkimi smaczkami, było by arcy ciekawym doświadczeniem, a juz na pewno wynik byłby o niebo lepszy, niż texturowanie jej kawałkiem skórki ze strony www.

Jak nie sprawdzę, to się nie przekonam, ale żeby chociaż jakis nikon d60 albo coś, a nie taki srajtygiel :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności