Skocz do zawartości

Maya na macu problem


mandi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam taki problem: podczas pracy w mayi na macu komp co chwila doczytuje cos z dysku (pojawia sie ikonka doczytywania). Dzieje sie tak doslownie co chwile i nie da sie przez to praktycznie pracowac. Jak temu zaradzic? Pliz help. Pilne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Miałem ten sam problem, domyślam się że działasz z poziomu Snow Leoparda. Rozwiązaniem jest stworzenie drugiego użytkownika. Dosyć uciążliwy problem, bo aby uruchomić sprawnie Maye, musisz uruchomić ją wpierw na drugim użytkowniku, wyłączyć ją, przelogować się na swojego głównego użytkownika, odpalić Maye ponownie. Wtedy będzie działała sprawnie, bez przycięć i doczytywania. W moim przypadku metoda ta działa. Jeżeli udało Ci się wpaść na inną, szybszą i sprawniejszą, daj znać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,

dzięki za pomoc. Tak, znalazłem to rozwiązanie, ale ostatecznie postawiłem maye 2011 zamiast 2010 i wszystko śmiga jak należy. Nie znam się jeszcze na macu, pracuje na nim od tygodnia, więc nawet nie wiem, czy mam snow leopard czy nie (wersja macosx 10.5.8). Jeszcze raz dzięki za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności