Skocz do zawartości

wartosc amount w nakladaniu materialu


Błazi

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie jestem tutaj nowy... :(

Mam bardzo upierdliwy problem - za każdym razie gdy wchodze w materiały i otwieram roletę \"maps\" chce ustawić w diffuse color jakiś pliczek lub chociaż by coś bardzo łatwego załóżmy że \"checker\". No i teraz wszystko idzie gładko do puki wartość amount w mapach w diffuse color ustawia się na 0 :(:(:(. strasznie z tym kombinuje ale za nic nie mogę tego zmienić! Wpisuje 100 a tu nadal 0 troszkę bez sensu. Jak możecie to mi pomóżcie to jest na prawdę pilne a ja nie mogę sobie poradzić... :(

 

Z góry dzięki i pozdro

 

B.K.

 

[Wyedytowany dnia 18-6-2004 > Błazi]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

No ale ja to robiłem :(.. naprawdę i to chyba 3 razy więc naprawde nie ma na to innej rady?? Już to kiedyś robiłem i mi wychodziło, mogłem zmieniać artość amount i teraz jak otworze ten plik z zapisanym materiałem checker to tam jest amount na 100 i można zmieniać ale w nowych plikach tego się nie da:(. Najlepsze jest to że kiedy przesuwam time slider do drugiej klatki to amount jest 100 a jak to 3 klatki to 0 jak do 4 klatki to 100 itd. czy naprawdę już nie ma na to rady-przecierz materiały to jedna z najważniejszych rzeczy w maxie, to tak samo jk modyfikatory przestały mi działa :/. Wie ktoś może jak to zrobić? Zadam to pytanie jeszcze raz. A jak nikt nie wie to może znacie jakieś konkurencyjne forum, które mi pomoże :>?? To jest na prawde ważne

 

Jeszcze raz pozdrawiam i na razie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności