Skocz do zawartości

Chc.34: Pieknosc i Bestia by Swiezy


Swiezy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Trochę "nabita" ta twoja piękność, ja bym sugerował wrócić do szkicu jeszcze. Spóbój sobie zrobić kilka szybszych pozek i z tego coś wybrać. Jak juz będziesz wiedział w którym kierunku polecisz to dopiero wtedy se to zeskanój i dawaj w digital. Tylko ustal sobie najpierw walory bazowe, bo się będziesz tylko w kółko kręcił. Good luck i good snów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn miałem jakiś obraz w głowie taki jungle klimat, postanowiłem elementy naszkicować, no i w dp zacząłem to komponować bestią będzie dzikie enviro wokół,

a pięknością będzie kobieta, szczególna dla mnie. Więc mam ją do referencji od stóp do głów.

Jak widać chciałbym umieścić architekturę, czyli jakąś taką świątynie węży, po lewej chata wioskowa, po środku jeszcze taka fontanna-kobieta.

Dzięki, z pewnością masz rację, trzeba będzie się zastosować, trochę szybko oddałem się radości tworzenia;p

Wzrok kobiety z fontanny skieruję na dziewczynę, chata z lewej by ograniczała kompo, z prawej wejście do świątyni to takie na razie pomysły.

Dobranoc ;)

Wszelkie rady i komentarze mile widziane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA, UWAGA !!

 

Przypominam, tym którzy może nie pamiętają, a i tym którzy pamiętają - a chcieliby jeszcze nieco "dopieścić" swoje prace. Macie jeszcze czas - Dziś do godziny 23.59.59 lub najpóźniej jutro do godziny 10.00.

 

//Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności