Skocz do zawartości

NOWE RYSUNKI


Pawel Lipka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Witaj Paweł .Widziałem kilka Twoich poprzednich prac i przyznam że bardzo ,bardzo mi sie podobały.Wchodziłem teraz z zaciekawieniem co nowego. I co zobaczyłem, tylko kilka nieciekawych speedów razem wziętych.

Wiem, że potrafisz zrobić coś, że kopara opadnie więc co stoi na przeszkodzie?

Pozdrawiam bardzo serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki wszystkim za opinie:)

 

geminus: na szczescie nie dla wszystkich sa nieciekawe,bo wtedy na pewno odpuscilbym ten kierunek poszukiwan;)

cala sprawa zaczela sie kiedy zauwazylem,ze jest troche osob,ktore potrafia zrobic calkiem dobry wykonczony rysunek/obraz,ale naprawde niewielka liczba ludzi ma szkice,ktore nadaja sie do pokazania na zewnatrz.

Wtedy postanowilem, ze zaczne rozpracowywac szkicowanie samo w sobie, jako cos co moze sie wizualnie podobac nawet ludziom,ktorzy nie maja nic wspolnego ze sztuka. Artysci latwo delektuja sie pierdolami typu pociagniecia pedzla,kanciastosci,itd. lecz trudniej sprzedac to zwyklym ludziom.

Powoli jednak zaczyna mi sie to udawac i odnajduje sposoby.

Ale to caly czas proby,eksperymenty...minie jakis czas zanim doprowadze to do poziomu jaki chcialbym uzyskac:)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podoba mi się choć troszke przy wąsaczu trąciło mnie zła proporcja coś nie bardzo pasują mi te ręce - takie wyrwane z kądś. no ale nie powinienem krytykować bo to nie moje prace. powiem że ten pierwszy pełen profesjonalizm jak malowany z reki :) tzn. na płutnie - wieć ocena conajmniej 4,5 (za niedokładne proporcje w wąsaczu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności