Skocz do zawartości

Kostrzyn Real-Time viz - trailer


Bhaal

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

 

Nie wiedziałem do którego działu umieścić newsa więc daje tutaj.

 

Z przyjemnością prezentuje trailer wirtualnego spaceru 3D wykonanego w 99% przeze mnie (prócz wspaniałych modeli statuetek wyrzeźbionych przez Andrzeja Augustyniaka, użytkownika forum :) ).

Praca nad "gierką" zajęła mi parę miesięcy, robiona "po godzinach". Filmik nie ukazuje wielu modeli np. na witrynach sklepowych (papierosy, butelki z winem, mięsa, bułki itp itd.). Modeli jest ponad 200. Całe miasto ma 4,5 miliona trójkącików. Gierka posiada tryb multi wraz z chatem :)

 

 

 

Programy: Maya, Photoshop, Mudbox, Unity3d

 

Pozdrawiam

Łukasz Smaga

Edytowane przez Bhaal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Faktycznie fajne, ale nie wiem czy w takiej postaci nie pasuje bardziej do działu animacji. A coś więcej? Skoro to interaktywna prezentacja, gdzieś będzie dostępne tak publicznie? Nie tylko na YT?

 

Czy to dopiero trailer - czyli prace w toku?

 

Wszystko wygląda fajnie oprócz tej mapki z lewej. Nie jest za duża? No i kolorystycznie ten wygląd trochę psuję w moim odczucie odbiór tego. To na pewno da się bardziej dopracować. Na YT nie wiem czy nie bez tego byłby lepszy film.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gierka jest skończona ale nie wiem czy nie będzie sprzedana miastu Kostrzyn i że tak powie "na chwile" wstrzymałem się z umieszczaniem wersji do pobrania.

 

Faktycznie mapka z lewej trochę miejsca zajmuje ale w grze jest możliwość włączania/wyłączania jej klawisze. Chciałem ją pokazać ze względów na prezentację możliwości takiej wizualizacji. Nie wiem czy na dzień dzisiejszy chce mi się do tego wracać :) często zdarzało mi się siedzieć po 12-14h przy kompie i muszę na jakiś czas zrobić sobie przerwę.. jakieś świeże spojrzenie mieć na całość :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności