Skocz do zawartości

SCENA 3D:Łazienki


cyb

Rekomendowane odpowiedzi

Tutaj moje ostatnie projekty. Rendering wprawdzie nie najlepszy, ale głównym celem było pokazanie budowlańcowi detali w 3d.

Wszystko Archicad + blender

 

kb-001.jpg

 

mb-001.jpg

 

mb-003.jpg

 

pozdrówka

 

[Wyedytowany dnia 21-6-2004 > cyb]

 

[Wyedytowany dnia 21-6-2004 > cyb]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Podoba mi się sposób podania - sprytne pominięcie materiałów i realistycznego oświetlenia;-) Środkowy render za ciemny.

 

Myślę, że spokojnie możesz kontynuować ten sposób podania projektu. Co do samego projektu - bardzo mi się podoba, zwłaszcza rozwiązanie oświetlenia.

 

A może pokusisz się o realistyczne obrazki?:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do pierwszego rendera to niezabardzo rozumiem... dwie umywalki mogly by wskazywac ze to kibel publiczny... ale w takim razie po kiego te szafki i sraczyk tak bez zadnej \"oslony\" (no chyba ze ta zakreskowana sciana oznacza ze to taki przekroj)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

---> sir_Bols

To nie kibel publiczny, tylko lazienka w nowoczesnym stylu - w nowoczesnym mieszkaniu! Przegladnij czasem prase fachową n/t aranzacji wnetrz...

-------------

Bardzo dobre polaczenie czesci budowlanej (w duzym uproszczeniu) z wizualną - wszystko czytelne i zrozumiale dla kierownika budowy - co nie znaczy ze \"misiowie\" na budowie i tak czegos nie spierniczą ;)

Srodkowy render to juz prawie zdjecie! Choc widac pewne drobne braki np. martwe halogenki (ktore jednak swieca) i troche przygnebiajace odbicie w lustrze - ale ogladajac obraz jako calosc wszystko pasuje!

Pozdsumowujac - calosc spelnia swoja role - dobrze obrazuje czesc techniczna, a tym ktorzy nie musza jej rozumiec pokazuje ladna wizualna strone!

Pozdro

Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trendowaci są trendy.... Ignorancja nowoczesności prowadzi do zacofania... no ale każdy ma swoje paranoje... Przejdźmy do prac. Jest to chyba najlepsza łazienka jaką widziałem. Podoba mi się to niebieskie podświetlenie (jak u mnie w kompie). Dwie umywalki są bardzo praktyczne ;] Jak ktoś np. myje ręce do posiłku... niektórzy nawet tego nie wiedzą ;]

Pozdrawiam i powodzenia w dalszym kreowaniu nowoczesności,

Beatou

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojej jakie dyskusje. po co dwie umywalki?

ona i on wstaja rano bo zaczynaja prace o tej samej godzinie. jedno robi siusiu, drugie bierze prysznic, pozniej zmiana. nastepnie on chce sie ogolic a ona zrobic makijaz. majac dwie umywalki zyskuja cenny czas ktory moga przeznaczyc na szybki poranny seks.

w polskiej rzeczywistosci jednak kozystaja tylko z jednej umywalki bo on woli sobie zawsze pospac, no i w sumie po co sie golic :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności