Skocz do zawartości

car3d:Skoda 105S


Gość skit

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem początkujący wiec: \"be gentle please\". Ale znowu bez przesady, prosze o komentarze co jest nie tak, co jest tak itp...

 

[Wyedytowany dnia 22-6-2004 > skit]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Wolałbym obejzec viewporta z maksa niz ten render rozjasnij go... pozatym to co widze jest wporządku z materiałami widać nie domagasz poczytaj o lakierze tutki i z rób :) opona wakrycznie średnia. Ogólnie jest wporządku :) Ale daj jaśniejszy render. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym go jeszcze raz wysłał do mechanika.

Ponieważ to jest zakończona praca więc nie ma co poprawiać (chyba że masz chęci - lepsze opony napsy na oponach+alusy+cieńsza antenka+HDRI+podłoże=efekt dużo lepszy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, no dzieki za dobre słowa, no za te złe też dzieki ale troche mniej :P. To był mój pierwszy w życiu model na splajnach wiec rewelacji nie należało się spodziewać. Za wszystkie komentsy dzięki no i porsze o dalcsze uwagi ale raczej nie w stylu model jest do dupy, tylko model jest do dupy bo to zrobiłeś żle czy tamto zrobiłeś źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś przeczytałem na forum że zbytne śpieszenie się z wrzucaniem ukończonej sceny na forum jest szkodliwe.

Lepiej popracuj trochę dłużej, żeby dopracować objekt, tekstury, oświetlenie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności