Skocz do zawartości

obiekt 3d : domek


filo7

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! wrzucam wizualizacje domu wolnostojacego , jest to temat na projekt semestralny . sketchup + vray 1.5 + ps.prosze o rady !!;) pozdrawiam

Edytowane przez filo7
vray dom sketchup exterior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Siemanko, co prawda jestem nowy, ale wypowiem się na temat błędów, które zauważyłem. Miejscami na tych deskach uciekły Ci tekstury, widać linie łączące, które zdecydowanie szpecą projekt. Nie kumam jednej roślinki w wodzie, która jest jakby przeźroczysta. Fajnie by było gdybyś zrobił też coś z niebem, bo można wtedy fajnie pokombinować z odbiciami w oknach na drugim piętrze. To. co mi się podoba, to sama woda z odbiciami i okna na parterze, które wyglądają dość realistycznie. Reszta również wygląda dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie za duży bump na deskach, tak na "chłopski rozum" takie drewniane obicie się chyba lakieruje, żeby nie przesiąkło i się nie zniszczyło, woda trochę nie taka, za dużo odbija, nie widać nic pod spodem. No i z ustawieniami i oświetleniem musisz pokombinować, ale z tym Ci nie pomogę niestety :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka błędów ode mnie ^^

 

Tekstura cegieł paskudna u góry.

Dodałbym też coś do środka żeby wyglądało o niebo lepiej, jakąs podłoge + nawet jedno dwa fotele czy kanape.

Balustrada szklana na balkonie trzyma się na klej ? :P Dodaj jakieś metalowe elementy na dole i rogach które to podrzymają.

Popracuj też nad lepszym "wklejeniem" do tła.

Widać że użyłeś trawiastego brusha na dole, pobaw się vray furem lub czymś podobnym, żeby było realniej.

Niebo jest jasne a woda ciemna, coś tu nie gra.

Za duży bump na drewnie i widać rozstępy tekstur.

 

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności