Skocz do zawartości

Wiz: domek na wybrzezu ;)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Przedstawiam wizualizację - geometria prościutka ale całość mam nadzieję przyjemna dla oka ;) jest kilka niedociągnięć i bardzo poważny błąd - samochód nie mieści się pod wiatą. Auto było dodawane w postprodukcji i okazało się, że całe zmieścić się nie chce :) Moje są modele i render, postprodukcja (krzaczki, drzewa, trawa) to robota mojego kolegi. Dajcie proszę znać jak nam wyszło!

 

Dzięki i pozdrawiam,

Łukasz Dąbrowski

 

render2.png

Edytowane przez LukaszD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Bardzo namieszane jest w PS-ie. Dziwna kolorystyka (nie wiem czy zamierzona czy monitor macie źle skalibrowany). Żeby jeszcze się architektura tu broniła a tu ani to ani to nie siedzi mi. Nawet cienie lecą pod różnym kątem i dodatkowo to co bolitic wspomniał.

Jak dla mnie to przyjemności z oglądania nie ma:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może jednak się trochę rozwinę w punktach

 

1. odbicie w oknie jest bezsensowne :)

2. ta...hm wiata jako pseudo garaż to jak juz zdązyli wszyscy powiedziec - bez komentarza

3. Perspektywa sie nie zbiega, widać ze to wyklejanka z róznych obrazków i kierunki strasznie uciekaja, że patrząc na to nie rozumiem o co w tym chodzi

4. Popatrz jakie formy ze sobą zestawiasz i w jakich proporcjach

budynek masz na prostopadłościanach, garaż też i jest git, aż tu nagle walisz zajebiście wielką, okrągłą plame podjazdu - no beznadziejnie

5. przekontrastowałes roślinność na pierwszym planie, sprawia wrażenei ze to o nią chodzi

6. tonacja kolorów jest zbyt zimna i wyblakła, zaproponowales palmy, pełny błękit nieba, generalnie ciepłą atmosfere a budynek jest jak z deszczowej sceny

 

wiecej sie nie czepiam :) pracuj dalej i zastanów się zawsze na początku co chcesz pokazac :) Najlepiej jak byś z tym wrócił do WIPa i pokazywał jak pracujesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności