Skocz do zawartości

Magazyn Kreatywny Bazar 01/2011


adek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Świetnie zrobione! Trochę chaotycznie zaprojektowane, za dużo tekstur na około i przy przeglądaniu mam wrażenie, jakbym perły z błota wyciągał (chodzi mi o te tekstury robiące za ramki). Ciekaw treści, bardzo fajnie, że to takie interaktywne (choć niefajna jest zmiana funkcji strzałki przerzucającej strony przy reklamach na odnośnik do strony reklamowanej :P). Tak samo nie wiem po co wciąż to powtarzanie na każdej stronie "kreatywny bazar", funkcjonalniej byłoby dać tam tytuł tego, co na aktualnej stronie jest. Tego mi brakowało. Niby są tytuły, ale nie mogę się odpędzić od wrażenia chaotyczności. Może mam gorszy dzień. Mimo wszystko jest lepiej niż dobrze :)

Nie wiem czy twórcy czytają max3d, ale jeśli tak, to taka garstka wrażeń ode mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kratywny bazar

Czytamy :) i dziękujemy za miłe słowa, za te mniej przychylne też, layout będziemy na pewno poprawiać, to dopiero pierwszy numer, cieszymy się bardzo, że podoba Wam się treść, wkrótce kolejny numer i też mamy nadzieję, że będzie ciekawy :)

Dzięki za wszystkie opinie, pomagają nam w tworzeniu pisma!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kratywny bazar

Aha i dziękujemy portalowi, że zamieścił nam niusa o magazynie bez naszej interwencji :)

 

Wielkie dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności