Skocz do zawartości

Last Man Standing


Dr0cK

Rekomendowane odpowiedzi

Oto jest animacja z drugiego roku animacji na Bournemouth University. Byla to praca w grupie, zaczelismy w szesciu a skonczylismy w czworke, z tym ze z tej czworki to koniec koncow ja i rezyser Anthoy Minto zrobilismy okol 80% tego projektu... Dobra koniec uzalania sie nad soba, ktos kto robil jakikolwiek projekt w grupie wie jak to jest :)

 

Czas: okolo 5 miesiecy (w miedzy czasie rowniez inne projekty byly do ukonczenia)

Software: Maya, Zbrush, Renderman, Photoshop, Gimp, Nuke

 

Niestety animacja postaci nam wyszla kiepsko, ze wzgledu na brak doswiadczenia i kiepskiej jakosci mocap. Ja glownie zajmowalem sie animacja kamery, oswietleniem, renderingiem, stworzylem stwora od poczatku do konca no i bylem aktorem dla motion capture :)

 

P.S.: Niestety narazie kiepskiej jakosci wersja. Mam nadzieje ze wrotce bede mial 720p.

 

Edytowane przez Dr0cK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

mnie sie tam podoba animacja , czy zamierzona czy nie jakos pasuje do tego kolesia z pistoletem.

ciekawe ze animacja tego stworka sprawia wrazenie kukielki , takiej co na reke sie zaklada. dziwne ale ciekawe :)

gratuluje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratuluje ukonczenia filmu.

animacja slabiutka, bron i rece przypiete do klatki, odpiecie i doanimowanie nie stanowilo by problemu albo chociaz podanimowanie podpietej broni. miejscami mocap wyszedl calkiem niezle ale boli ta sztywnosc tuowia i glowy, koles lazi jakby mial kolniez ortopedyczny i jakis szkielet metalowy niepozwalajacy sie wyprostowac albo chociaz lekko ruszyc tuowiem. o dobrej animacji swiadcza detale.

potworek za wolny i nie wie co robi.

wizualnie calkiem przyjemnie wyglada calosc, muzyczka moze byc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności