Napisano 26 Czerwiec 201113 l Hej chcialbym osiagnac taki material skory ktora by imitowala cos w rodzaju postaci pokrytej sluzem. Pod tym sluzem oczywiscie byla by texturka jakas. Jakies rady. Renderuje w Maya w Mentalu
Napisano 26 Czerwiec 201113 l Poszukaj na googlach materiału skin+ do mentala. Jest to sss z dorzuconymi odbiciami od arch&design. Reszta roboty wiadomo. Tutaj masz shader. Edytowane 26 Czerwiec 201113 l przez Lucek
Napisano 27 Czerwiec 201113 l Autor To shader do 3ds max. Doczytalem sie rowiez ze mozna to samo osiagnac w maya przepinajac sss do material_x>additional_color. Czy to o to chodzilo czy jest jakies inne wyjscie/shader? No i jeszcze nie bardzo wiem jak to kontrolowac. Moze masz jakies tutki czy cokolwiek innego godne polecenia.
Napisano 27 Czerwiec 201113 l Jest. Na gnomonworkshop jest darmowy tutorial, w którym alex alvarez pokazuje jak zrobić dokładnie to samo za pomocą jakiegoś noda mix20layers. Sorry ze tak późno ale nie doczytałem że w mayce. Jak wszystko zawiedzie możesz poskładać w postpro;)
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto