Jump to content

WIP: Teczka VFX


safian
 Share

Recommended Posts

Postanowiłem założyć sobie teczunię z moimi miniprojektami, testami i być może w niedalekiej przyszłości pojawią się jakieś większe projekty. Mam nadzieję, że pomożecie mi z moim słomianym zapałem i problemami laika.

 

W głównej mierze stawiam na VFX i niedługo zobaczymy czy będzie to można tak nazwać ;).

 

Na sam początek postanowiłem zrobić krótką animację z AH-64 Apache w roli głównej. Moim założeniem jest krótkie amatorskie nagranie startu tejże maszyny. Póki co skończyłem animację i prosiłbym Was w związku z tym o krytykę, bez problemu możecie się na mnie wyżywać, przyjmę to na klatę i odpokutuję.

 

Playblast:

 

Zapomniałem dodać, że model nie jest mój i jest dziwny problem z wirnikiem, ponieważ elegancko ustawiam pivot point, a jak widać na playblascie wirnik dosyć dziwnie się obraca.

 

Pozdrawiam,

Krystian Safian

Link to comment
Share on other sites

Brak masy i zbyt szybko helikopter startuje - wirnik ledwo zaczął się kręcić, a już cały helikopter jest w powietrzu. Polecam szukać referencji abyś zobaczył jak wygląda start ;)

 

Dzięki, poprawiałem to, aczkolwiek mój komputer w pewnym momencie się ściął i plik projektu poszedł się j..., więc postanowiłem zmienić program mojej edukacji i zaczynam od cząsteczek. Na sam początek Fluid:

 

 

Nic nadzwyczajnego, ale sprawia mi to niesamowitą radość i fun. Troszeczkę przesadziłem z kluczowaniem density, bo przy rozdzielczości 50 wyglądało to dobrze, a mój błąd był taki, że nie zrobiłem playblasta przy rozdzielczości 220. Tak na marginesie przy rozdzielczości powyżej 220 cras***e mi Mayke, więc teraz przejdę na wersję 2012 z hotfixami i zobaczę czy będę mógł wyciągnąć większy detal :).

 

Teraz planuję zrobić tornado, jutro pewnie po nocnym renderingu wstawię :).

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy