Jump to content

Chc.36: "Świat bez nas" by Elvans


Elvans
 Share

Recommended Posts

Ogółem nie mam żadnych wygórowanych pomysłów jeden szkic to po prostu martwe miasto a drugi to też martwe miasto tylko że po środku niczego po prostu szał... ale co tam oby tym razem udało mi się skończyć.

Untitled-_haxpnsp.jpg

Edited by Elvans
Link to comment
Share on other sites

Mało czasu ostatnio miałem ale powoli coś próbowałem. Różne różniaste pomysły na ta tandetną kwiczącą kompozycję. Głupio z mojej strony że już zacząłem kawałek szczegółowo robić ale nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Mam problem z cieniem tego wielkiego budynku może powinienem cały przód w niego wepchnąć nie mam pojęcia odpocznę z dzień i pomyslę jak ratować sytuację.

 

 

Untitled-_hswhrse.jpg

Untitled-_hswhrsw.jpg

Untitled-_hswhrss.jpg

Untitled-_hswhrsa.jpg

Link to comment
Share on other sites

Wakacyjne lenistwo i choroba spowolniły trochę pracę ale powinienem dokończyć. Ogółem wątpię żebym kolor robił. Ten drugi budynek po lewej strasznie mi nie leży ale jeszcze nie wiem jak go zastąpić czy coś.

 

Untitled-_happaxe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Jako że sani sam temat bitwy ani mój nie cieszył się zbytnią popularnością trochę brakowało mi chęci do pracy ale siadłem dzisiaj i spróbowałem robić dalej prawdopodobnie to będzie finish chyba że do środy uda mi się coś jeszcze zrobić/poprawić. Jedna wersja z podrkęconym troche kontrastem bo sam nie wiem czy to mój monitor taki ciemny czy nie.

 

Untitled-_harxpax.jpgUntitled-_harxpww.jpg

Edited by Elvans
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy