Jump to content

IV Zjazd Twórców Gier


Fanotherpg
 Share

Recommended Posts

IV ZJAZD TWÓRCÓW GIER

 

Co?

To co od czterech lat robimy, tylko lepiej i blisko dla wszystkich - czyli największa, najstarsza i najtańsza impreza (zjazd + konferencja) łącząca wszystkie grupy powiązane tematycznie z grami cyfrowymi od grafików i muzyków, poprzez designerów i pisarzy, po koderów i zapalonych graczy, z demoscenowcami na czele.

 

Gdzie?

Wydział Fizyki Technicznej, Informatyki i Matematyki Stosowanej Politechniki Łódzkiej.

 

Kiedy?

8-11 września (czw-nd) prelekcje pt-nd z naciskiem na sobotę.

 

Za ile?

25 zł wpisowe + koszt noclegu (łącznie ma być mniej niż 100 zł) + dojazd i wyżywienie

 

Coś ciekawego?

 

Rejestracja, noclegi wszystko już jest, wykładów co raz więcej - czekamy na zgłoszenia 3D! A co ciekawsze mamy 2 konkursy z nagrodami pieniężnymi, gdzie w jednym należy jedynie uczestniczyć w ZTG i wysłać pomysł na grę, a może wygracie 2000 zł.

 

Więcej info?

http://zjazdtworcowgier.pl (tam linki do twittera, blipa, facebooka, golden line, linkedin i nk) czy też u mnie (tu na forum, maila, komunikatory bądź też imprezy jak WGK czy Polcon)

Link to comment
Share on other sites

Został podany ostateczny termin zgłaszania wykładów jak i rejestracji oraz wpłacania opłat za uczestnictwo w IV Zjeździe Twórców Gier – jest to 31 sierpnia. Jednakże jak sami organizatorzy zaznaczają, im później ktoś się zgłosi tym ma mniejsze szansę na możliwość wygłoszenia prelekcji czy też otrzymania upominków, tak więc lepiej się pośpieszcie!

 

Co więcej organizatorzy ZTG zaangażowali się w kilka innych inicjatyw od Click Convention w Cambridge poprzez Polcon w Poznaniu do między innymi imprezy Riwerwash w Łodzi, tak więc gdziekolwiek nie będzie się działo możecie spotkać kogoś z organizatorów i dowiedzieć się osobiście wielu rzeczy na temat tego wydarzenia.

 

Dla przypomnienia Zjazd Twórców Gier to unikalna na skraję kraju impreza nakierowana na wszystkie osoby zainteresowane grami, a zwłaszcza ich tworzeniem. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 8-11 września 2011 na terenie Wydziału Fizyki Technicznej, Informatyki i Matematyki Stosowanej Politechniki Łódzkiej. Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie zjazdu - http://zjazdtworcowgier.pl

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy