Skocz do zawartości

Szkielet/Animacja.


Krashai

Rekomendowane odpowiedzi

Więc tak jak w temacie. Creepera zrobiłem z tą teksturką po swojemu. Dodałem kolejnego boxa zakrywające wszystkie boki prócz minki ;p.

 

creepert.png

 

I moje pytanie co do creepera jest takie. Mogę go ożywić *, Jest zrobiony z siedmiu boxów ?. A jak mogę to prosiłbym o jakiś tutek xd. Z góry dziękuje ;3. Liczcie się z tym że wasza pomoc robi z loosera, bohatera ;3. Więc pomocy ;3.

 

* - Dodać mu szkielet i zrobić animację ?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

może pomoże >>>

 

w sumie rigga tu specjalnego nie musisz robić, trzeba tylko polinkować

 

Jak chcesz się bawić w kości to dobry model dla totalnie zielonego gościa który nie wie nic o riggowaniu.

 

Musisz zdefinować za pomoca czego będziesz kontrolował przesówanie całej postaci, w tym przypadku chyba bądzie to największy box i potem polinkować do niego wszystkie inne

 

 

trochę teorii odnośnie linkowania i grupowania >>>

 

 

_

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc Bones. To chyba nie w tym modelu creepera co zrobiłem... Bo nie mogę nawet -.-.

A metoda linkowania mi nie działa. Grupowania owszem. Lecz jak linkuje to nie jest tak jak na filmiku, tz nie po przeciągnięciu jednego drugi automatycznie nie przemieszcza się.

 

No nie dacie rady mi pomóc ;c. Chce ożywić mojego creepera ;c.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie grupuj, bo pewnie przez to się motasz. Zlinkuj głowę i stopy do tułowia, to będziesz mógł przemieszczać całą postać poruszając tylko tułowiem. Potem możesz ręcznie zanimować stopy i tą animację zapętlić. Nic trudnego.

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności