Jump to content

Krashai

Members
 • Posts

  21
 • Joined

 • Last visited

City (optional)

 • Miasto
  Hell.

Krashai's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

 1. Krashai

  HP na LP ?.

  Dziękuje wam ; ). Jakoś rozumuję Twoje pojęcia Viz ;p. Ale powiedzmy że modelu bazowego nei wykonuje w programach pokroju 3ds. Tylko bezpośrednio tworzę je w sculpie. Jest jakaś możliwość by po wyexportowaniu na .obj jakoś zmniejszyć ilość poly ; ) ?.
 2. Krashai

  HP na LP ?.

  Zacznijmy od wytłumaczenia z mojej strony za ten temat... A więc podobny temat już jest lecz troszkę inny niż mój. Dobra do rzeczy. To jest temat wyżej wymieniony : http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?t=62379 A teraz mój problem. Robię modele w Sculptrisie i zazwyczaj mają nieziemską ilość poly. Chciałbym swój model umieścić w grze którą robię lecz niestety wiadomo że gra się ledwo odpala. A więc mam do was pytanie. Czy jest jakaś(w miarę do ogarnięcia) możliwość by obiekt który został bezpośrednio wyexportowany z Sculptrisa, mógł zostać jakoś zoptymalizowany do użytku w grach, w programie "Blender" bądź innym ; ). Wiem że takie coś jest możliwe gdyż obejrzałem filmik na yt : http://www.youtube.com/watch?v=Pcga36sbAbI. Lecz chyba się mylę bo mógł to być model zrobiony w blenderze a poprawiony w Sculptrisie. Z góry dziękuje za pomoc ; )
 3. Bardzo Fajnie Ci to wyszło. Animacja godna, tak samo jak i model ; ). Ale bądź co bądź mogę się doczepić do ostatniego wyrazu twarzy przy wymowie "Are". Tak to cud, miód, orzeszki xd
 4. Czy jest możliwość eksportowania modelu z the sims 3 do obj z teksturami od razu ;) ?. Gdzieś kiedyś czytałem że tak. A to będzie wielkie ułatwienie jak dla mnie ;p
 5. Krashai

  Siatka.

  Dobra ale nie będę płacił za taki tutek xd
 6. Krashai

  Siatka.

  Dobra dzieki przyda sie. A jak przekonwertować siatkę na więcej tych wszystkich do przerabiania ?.
 7. Dzięki. Tak oryginał...
 8. Krashai

  Siatka.

  Jedno głupie małe pytanie, lecz nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi ;c. Jak mogę zobaczyć samą siatkę boxa(przykładowo) ?.
 9. Nie mogę zaktywować programu -.- Przy wyboru aktywacji wyskakuje mi tylko to -.-... Mógłbym prosić o pomoc ?.
 10. No dobra wiem już co chodzi ;p. Dziękuje wam dwóm !.
 11. Sorry za tripla -.-. Możecie usunąć tamte posty, a edytować nie edytowałem bo byście mieli to długo w tyłku xd. Mam inny problem. Czy przez bipeda mogę z animować właśnie creepera ?.
 12. Ehh nie chce się narzucać Ale potrzebne mi to na dziś jak ciało to zjedzenia oraz jak krew do wypicia ;3. Pomóżcie no ;c.
 13. Podoba mi się klimat. Lecz właśnie też nie zrozumiałem o co w tym biega ;p
 14. Więc Bones. To chyba nie w tym modelu creepera co zrobiłem... Bo nie mogę nawet -.-. A metoda linkowania mi nie działa. Grupowania owszem. Lecz jak linkuje to nie jest tak jak na filmiku, tz nie po przeciągnięciu jednego drugi automatycznie nie przemieszcza się. No nie dacie rady mi pomóc ;c. Chce ożywić mojego creepera ;c.
 15. Więc tak jak w temacie. Creepera zrobiłem z tą teksturką po swojemu. Dodałem kolejnego boxa zakrywające wszystkie boki prócz minki ;p. I moje pytanie co do creepera jest takie. Mogę go ożywić *, Jest zrobiony z siedmiu boxów ?. A jak mogę to prosiłbym o jakiś tutek xd. Z góry dziękuje ;3. Liczcie się z tym że wasza pomoc robi z loosera, bohatera ;3. Więc pomocy ;3. * - Dodać mu szkielet i zrobić animację ?.
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy