Skocz do zawartości

Gamescom 2011- nasza relacja


CzAk1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Jeszcze nie czytałem relacji, ale także byłem na Gamesconie. Swoją drogą do Brzegu mam jakieś 20km, może za rok wypad w większym gronie? :)

 

Imho nic ciekawego nie pokazali, a dopchać się do gier się nie dopchałem, nie widziało mi się stanie kilku godzin w kolejce. Za rok biorę wejściówki dla mediów, na pierwszy dzień. :)

 

Praktycznie wszystko było wcześniej pokazywane na E3. Tutaj mało co nowego, żadnego szoku. Trochę nudą wiało, takie niepełnosprawne deja vu (E3 oglądałem przez Internet i czytałem relacje).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko fajnie, ale w Assasins Creed pojawia się pewnie Ezio, a nie monitor (Eizo znaczy się) :P

no i ostatni akapit. chyba brakuje czegoś w dacie 15-19 2012. domyślam się, że chodzi o sierpień.

no i jeszcze co do ilości osób. dobrze rozumiem, że w tym roku było 10x więcej ludzi niż w roku poprzednim?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Podsumowując wydarzenie, targi Gamescom to niemające sobie równych w Europie święto elektronicznej rozrywki dostarczające niezapomnianych wrażeń."

Pewnie teraz wyjde na totalnego debila (nie chce mi sie nawet googlowac) to ECTS'a juz nie ma ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"[...]World of Tanks to gra MMO, w której sterujemy wybranym przez siebie i wyposażonym (za zdobywane creditsy) czołgiem (pod flagą m.in. Japonii, Stanów Zjednoczonych, czy Niemieckimi)[...]"

Z tego co ja się orientuję to Japońskich czołgów tam nie ma ale może czegoś nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności