Skocz do zawartości

Zwieszanie 3dsmax2009 przy opcji pan view - pomocy!


Laylot

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Szukałem w starszych postach niestety nie znalazłem odpowiedzi na mój problem... otóż:

Ostatnimi czasy moja praca w 3dsmax2009 ogranicza się do kilku minutowych szybkich działan do czasu gdy program się zawiesza. Zauważyłem, że najczęściej dzieje się tak przy opcji "pan view", izolowania obiektów lub przy pracy na pełnym ekranie danej rzutni. Istny koszmar? Kilka minut i zawieszenie murowane - doszło już prawdziwego absurdu gdzie po każdej operacji zapisauję scenę. Tak się nie da pracować.

Zmieniałem w ustawieniach wybór sterownika wyświetlania obrazu: openGL. directX 9.0 jednak nie ma to żadnego wpływu na wyżej opisany problem.

Komputer to: Q6600 2,4GHz, 6GB ramu, NVidia GeForce 8600 GTS z najnowszymi sterownikami w wersji 280.26; system operacyjny Windows 7 64bit.

 

Proszę o poradę bo dłużej nie wytrzymam.

Edytowane przez Laylot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

dimaxion: dziękuję za poradę, jednak moje kolejne pytanie - niestety nie mam pojęcia jak to zrobić - jak wywalić z pluginów AutoCam?

Wszedłem> CUSTOMIZE > PLUG-IN MANAGER i tam znalazłem AUTOCAMMAX.GUP ze statusem LOADED... jak go wywalić???

Edytowane przez Laylot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wejdź w program files i wywal go z katalogu z pluginami... katalog nazywa się chyba stdplugs czy jakoś tak. Żeby na wszelki wypadek nie usuwać go trwale stwórz jakiś nowy katalog, np o nazwie wywalone pluginy i tam go przenieś. Kiedys tak robiłem i Max przestał się tak często wywalać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności